zam

Víte, kde se natáčel film V zámku a podzámčí ? Na zámku Štiřín u Prahy.

Doplňuji:
Vážení uživatelé, vy, kteří jste mi komentovali mou otázku, odpovím vám všem stejně – Jděte se vycpat!!!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zavádíš samoobsluhu: Sám se zeptám – sám si odpovím.
Pro některé zdejší uživatele je to přínosný nápad, jak zabránit rozmíškám a paranoidním diskutérům to bere vítr z plachet.
Teď už jen záleží na tom, jak se k tomu postaví admini a jestli zruší ostatní kategorie dotazů.

Další odpovědi
hanulka11

A co tím chtěl básník říci? Nějak jsem to nepochopila
Doplňuji:
Asi sis chtěl tu informaci zapsat do deníčku a spletl ses -i to se stává nevadí a jít se vycpat – díky zatím ne -ještě si chci užít života, měj hezkou neděli.

venkovan

Ještě doplň v kteréch dalších interiérech a exteriérech. Jinak tvoje otázko/odpověď je neůplná.
Doplňuji:
Díky za doporučení co mám dělat. Ale vycpávám se dost často. Právě jsem se vrátil od ledničky a ze špajzky.

anonym

Vážně? To jsem vůbec netušil. Muselo tam být krásně,při tom natáčení.

mosoj

V parku a na polní cestě.

http://www.you­tube.com/watch?v=hta83Oh­NHkg

SonsyMite

To je dobré vědět, co tam máš dál?

mojitek

já nevím kde se natáčel film V zámku a podzámčí? Na zámku Štiřín u Prahy…Tak nám to konečně prozraďte.

bolak

dávám ti hvězdičku za samostatnost