Avatar uživatele
anonym

Víte, jakým příkonem disponuje váš domácí pomocník vysavač?

Docela mě zarazilo, že ten můj má jen 650W. Vím o tom, že je nějaký nový zákon o tom, jaký můžou mít max. příkon. Výsledek je drahý vysavač, s malým příkonem, docela slušně vysávající a hezky vypadající.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, gecco, anonym před 3022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

to se řeší přibližně rok a výsledek v nedohlednu – inu „práce“ ouřadů EU…brzo to vyšumí do ztracena a budou spekulovat kde by co ještě zakázat, pod sankcí, že jo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vím, ten náš Panasonic MC 7111 má příkon 1500 W, docela slabý sací výkon ( 310 W ), ale na bezkobercovou údržbu podlah bohatě stačí.
https://data.vse­domu.cz/elektro/0019/460­/vysavac-panasonic-mc-e7111rw79-cerveny.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

1650 W…
Na být stačí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nakobyl

také mám bezsáčkový 650 W a maká podstatně lépe než ten stařec s 1600 W. Asi to bude úpravou nádobky, ve které je účelně využita termika

Upravil/a: Nakobyl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Náš 1700W. Já tedy nějsem odborník, ale neměl se ten zákon týkat pouze spotřebičů s výrazným zdrojem tepla jako jsou konvice, žehličky apod? Ať je to jak chce, doufám, že to neprojde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Nakobyl – termika???
😁

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Já nevím. Náš vysavač je (irobot roomba 535 – myslím). Ale nějak mi teď narychlo nejde najít kolik má W.

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek