flodur

Víte jaký má původ Vaše křestní jméno?

Doplňuji:
Moje má německý původ ze staroněmeckých slov HROD-WOLF což znamená:slavný vlk.

Nejlepší odpověď
annas

Já vím.
Doplňuji:
Mé jméno znamená milostná, milostiplná, líbezná, milá a je to jméno původem hebrejské. Nosí jej celkem 151.558 obyvatel České republiky.

Další odpovědi
Jahoda

Já jsem se kdysi ptala, kdy se slaví jméno Kristina, protože tak se jmenuji já. Uživatel dudu mi odpověděl a původ mého jména je prý latinský. Přikládám odkaz s tou mojí otázkou, kde mi uživatelé odpověděli. Je toho docela dost, takže jsem to sem nechtěla všechno vkládat. 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-ma-svatek-jmeno-kristina

panenka

Mé jméno znamená že jsem bojovnice mám to i v horoskopu takže to asi bude pravda.

anonym

v japonskem jazyce znamenám květinu,av arabském znamenám blaženost,štěstí

vagra

Ano.Je slovanského původu a je novější variantou staročeského jména.
V této podobě ho má u nás přibližně 140 878 lidí, což jej řadí na 17. místo v oblíbenosti.

iceT

Puvod meho jmena je z novejsi doby.Urcitou roli v jeho popularite sehralo romanticke dilo 19.stoleti,Machuv Maj.O nositelkach tohoto jmena se rika,ze „miluji bujnost a silu“,zkratka slavi jaro.

anonym

Moje má slovanský původ.Znamená – Vládce světa (Miru).
Tak bacha.

Luss

Moje je z latiny a znamena „zarici“ nebo „svetla“

kvikal

Takže: mých spolujmenovkin je 40292, původně je to hebrejské jméno znamenající „Můj bůh moje přísaha“ s dodatkem „rozkvetlá jako jarní louka“… a bylo mi dáno zásluhou maminčiny obliby v dějinách kde se dvě velmi známé a významné ženy takto jmenovali :)

ReHu

Já mám původ jména latinský a znamená obrozená, znovuzrozená. V ČR nás bylo v r. 2002 celkem 47026 🙂.

quentos

jj – pochází ze syrštiny a znamená „dvojče“

annas

Vagro, kam zmizely Vaše komentáře?

vagra

Annas-odpověď posílám e-mailem.