annas

Víte, jakou past chystá na občany Ministerstvo vnitra ČR?

Z občanek zmizí data, lidé si je pak budou muset koupit na na Czechpointu. Zde si koupí příslušné potvrzení o tom, kde bydlí či že je svobodný, zda vlastní nemovitost, zda má nějaký vztah k pacientovi v nemocnici atd.

Poplatky na Czechpointu se nyní pohybují od třiceti do sto korun za úkon či stránku dokumentu.

Ministerstvo šetří, občané budou platit … Na jedné straně ochrana osobních údajů, ale na druhé straně víc papírování pro občana …

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/214872-z-obcanek-zmizi-data-lide-si-je-pak-budou-muset-koupit.html

Nejlepší odpověď
anonym

Naši nově zvolení politici,a je putna z které strany,mají neodolatelně zodpovědný výraz na tvářích(víceméně totožný – že by ho fasovali?)
a spoustu moudrých slov. Ze všech tryskají dobré – ty nejlepší – úmysly.V lepších rukách jsme se ocitnout nemohli.Mají to ale těžké.
Však oni si,jako vždy,poradí.
Má to ale takový háček – všechno to nakonec zacálují ti – jakpak jim to říkají – jo!! „Obyčejní lidé“.
To jsme asi my?

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně že se vše zjednodušuje a lidé starejte se …však oni z nás ty peníze dostanou

vagra

Ty "choré mozky"které přišly na tak stupidní nápad,by nám měly vysvětit k čemu nám pak ten občanský průkaz bude.
Ještě se může stát,že v rámci úspor zruší kolonky-jméno a příjmení a bude vymalováno.Tuto informaci si pak můžete jít koupit na Czechpoint.
Troufám si říct,že je to jen otázka času,než na to příjdou.
Je tady ještě naděje,že jde o novinářskou kachnu.
I když…