Víte jaké stránky mají nejvíc oblíbené vaše děti,či vnoučata?

Já kolikrát žasnu co ta naše malá vydrbínka má za zázračné stránky.
Jak jste na tom vy?Koukáte se s nima na něco společně?
Já občas ano.
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Mladému se líbí adventní a velikonoční weby České televize (Déčka), Elfíkův web Českých drah a další podobné stránky …

Další odpovědi
Drap

Děti netuším. Vnoučata pohádky.

ivzez

Když byly holky malé, ještě tu internet nebyl a se staršími jsme normálně surfovali.
Viděla jsem pár „speciálních dětských webů“, ale nestály za návštěvu. Např. Alík.cz mi přišel (už jsem jej dlouho neviděla) otřesný po obsahové i grafické stránce, autoři psali, jako by texty nebyly určené myslícím dětem, …