Avatar uživatele
anonym

Vite jaka kucharka(kniha)

je nejlepsi?
Doplňuji:
To;Ten ktery je-mrknete prosim na diskusi Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, vagra před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ilines, já jsme měla kdysi oblibenou Kuchařku naší vesnice. Na internetu je stále žádaná, ale určitě jsou teď už modernější. Vaří se jiné pokrmy, především u druhů moučníků je vidět velký rozdíl.
Źádaná byla i Vrabcova kuchařka, hrníčkové kuchařky (mám doma), 1000 nejlepších receptů atd.

Já mám doma sešitová vydání, vázané knihy, myslím si, že téměř kolem stovky se jich najde. Takže opravdu nevím, kterou považovat za nejlepší. Někdy mě zaujmou třeba jen dva recepty.
Ráda vařím, peču, těší mě, když strávníkům chutná, i když pokrmy připravují dietně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Doporučuji knihu Jídlo jako jed,jídlo jako lék.Opravdu zajímavá kniha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Kuchařky sbírám už několik desítek let,ale jako nejlepší se mi zdá být slovenská-Kuchárska kniha-z r.1987 .
Vystál jsem si na ni dlouhou frontu.
Procvičuji si v ní krásný slovenský jazyk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pro mě jsou nejlepší ILIINES kuchařky ty které mám doma a ze kterých vařím už řadu let.REGIONÁLNÍ KUCHAŘKA,HRNÍČKVÁ KUCHAŘKA,ČESKÁ KUCHAŘKA mám i Receptůry teplých a studených pokrmů z tychto kuchařek napřeskáčku vařím já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Mě bohatě stačí tzv. kuchařské normy. Jsou tam snad všechna jídla české kuchyně a vylepšování už je na okamžitém nápadu, inspiraci a chuti; a „doladit“ jídlo je moje oblíbená činnost.
Další speciality (slovenská kuchyně od krsné a staré mamy, náhodně vyzkoušené recepty a pod.) mám v hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

koupila jsem si:hrnickovou kucharku:,ele je spis pro zacatecniky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Leta jsem varila podle Varime chutne zdrave a hospodarne,pak jsem dostala Troskovu kucharku jeho sesbiranych receptu a ta nema chybu!Jeho recepty jsou uzasne ,jsou tam polevky,omacky,sa­laty,sladke,pi­ti zavarky kupujte!Pucujte a opisujte stoji za to!Jmenuje se Nebe v hube.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kucharka nasi vesnice je u mne za 1,zmenila se skladba jidla a tak Annas je asi lepsi varit to svoje.Plne pulty v knihkupectvi,ale i jinde-pripada mi to modni vlnu.Jinak takovou perlicku,muj otec rikaval;nejlepsi kucharka ma jeden list a na nem stoji:mas hlad tak si uvar.S pozdravem.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ilines, máš pravdu. Většina známých zná mou zálibu, proto jsem několik kuchařek dostala jako dárek. Některé sešitové jsem si koupila, ale jak jsem se zmínila, vyberu třeba jeden nebo dva recepty.
Z internetu jsem si stáhla recepty na moučníky. Opravdu se pečou úplně jiné než v minulosti.
Když jsem někdy dostalana něco chuť, vzala jsem si kuchařku a listovala v ní. Nebudete věřit, chuť přešla.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Verim Annas,ja take jen knihu otevru a zavru.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To Tenkteryje:o te knize jsem slysela i jsem hledala na pultech,ale bezvysledne asi je to mozna jen na objednavku-nevim ,mohl by jste mi poradit jak ji sehnat?Dekuji.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Tato kniha,je k mání na dobírku v e-shopu,na adrese
http://www.001shop­.cz/Jidlo-jako

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Pokusím se a dám vědět.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek