Zlatý

Víte jak se seznámili vaši rodiče a prarodiče?

Povídání vítáno.
Doplňuji:
Já to teda u prarodičů taky nevím, zřejmě na nějakým sjezdu ÚV KSČ, ale líbí se mi příběh vojáka Gelouweje z údolí stínů: "Můj táta byl voják, můj děda i dva pradědové byli vojáci, díky nim jsem na světě. Přišli v občanské válce o nohu. Můj praděda Gelouwej přišel o levou a praděda Rýd o pravou. Seznámili se u ševce v Gálwesnu a každoročně se tam v ten samej čas scházeli aby si společně vybrali novej pár.."

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znám celou tu rodinnou ságu

Jasně, že jo. No... Doufám, že si to pamatuji dobře:-) Mamča s taťkou se seznámili na mamčiných tanečních a od té doby byli spolu. Moje babička s dědou (od taťky) byli sousedé a nějak se tak od dětství znali a kamarádili a pak spojili "grunty":-), moji prarodiče od mamky se dali dohromady tak, že babička byla klavíristka a děda ji viděl na koncertě a poté ji oslovil. Posloužím i historkou tchánů - tchýně byla na střední škole na brigádě jako knihovnice a jeden fešák si tam chodil podezřele často chodil půjčovat knížky...
(Vśechna manželství byla první a trvala - trvají stále:-) Stačí?:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Jen rodiče

Mamka tehdy prodávala v knihkupectví, a jelikož byl zrovna pěkný den a zákazníků pět a půl, vyhřívala se na sluníčku. No a co čert nechtěl, šel kolem můj budoucí otec a mamka se mu děsně líbila. Smůla byla ovšem ta, že co se knihkupectví týče, šel kolem jen opravdu náhodou - v životě toho moc nepřečet. Povoláním zedník, zájmy - televize a žrádlo. Není tudíž divu, že jim to dlouho nevydrželo. Chtěla se rozvést prakticky hned a já byl produkt pokusu o záchranu manželství...
(Ironie osudu: když mamka balila kufry od mého dědy a nevlastní babičky, babička, kterou coby svou macechu neměla vůbec v lásce, za ní volala: "A vem si někoho pořádnýho - zedníka nebo tak!" A ona nenáviděnou macechu podvědomě poslechla... zedníka si opravdu vzala, ač o tom, zda to byl "někdo pořádný", by se dalo diskutovat.)

Pokročilý

Keine Ahnung!

Doplňuji:
Sdílní moc nejsou a otázky obcházejí, ač by mě to velmi zajímalo :)

Zlatý

Keine Ahnung!

Ne, ani jsem neměl důvod nic takového vědět.

Zlatý

Ani prarodičia, ani rodičia si neodpustili nás zasvätiť do ich zoznámenia a neskorších "následkov". Tak isto sme si neodpustili zveriť sa s týmto aj našim "tajomstvom" aj našim deťom

Pokročilý

Keine Ahnung!

Pokročilý

Jen rodiče a 2 ze 4 prarodičů

Pokročilý

Stříbrný

Jen rodiče

Doplňuji:
V hospodě :)

Pokročilý

Keine Ahnung!

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

KatkatkaW: třeba se potkali na urologii..

Zlatý

briketka10

:-DD

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.