Löwe

Víte, jak dokázal Ypsilon vytvořit účty s totožnými nicky?

Ne? Tak já vám to prozradím.

Je to naprosto jednoduché, jde jen o nahrazení písmenek, které vypadají totožně, ale jsou odlišné. Takže příklad:

velké měkké I je totožné s l. Zde to možná poznat jde, protože je zde jiný fond písma, ale ve jméně ne.

A důkaz?

http://prntsc­r.com/7dh86i

Stejný princip byl u nicku ZZZLATOKOPKA – ZZZITOKOPKA

Doufám, že tenhle tvor si uvědomí, jak je dotěrný a změní se k lepšímu. To asi ale chci až příliš.

Nejlepší odpověď
jáára

To je nějakej tajtrlík co si tak kompenzuje svoje nedostatečné vyvinuté mužství.

Ignorovat a ono ho to přejde

Další odpovědi
anonym

No jo,ale co mail?Těch musí mít aspoň dobrých 50 ,teda mě by to osobně nebavilo furt přepínat či litat sem a tam,ta představa je až úchylná,co ho k tomu vede?Když se nad tím člověk zamyslí,tak opravdu nad tím rozum zůstává stát,prostě psychopat.

Sice je trochu záhadou,co umí,ale je dost dementní jak to používá a čeho je schopný a pochybuji,že svůj antitalent někdy nějak zvýhodní,protože často jeví známky narcismu,majet­niství a přivlastňování si cizích věcí,vidím to u něho spíš na kriminál.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Psycho­patie

YpsiIonović

Pumík: Znáš mailinator? Tak až tam budeš, tak tm do řádku napiš 5 a uvidíš můj mail.
Doplňuji:
No ne, ty jsi tak ohromně chytrý, ještě abs mi nekomolik přezdívku.

kapka

A Löve je původně kdo?

Löwe

Löwe je Löwe, ale Löve nevím.

kapka

Ok, tak Löwe. Máte ještě nějaký další nick?