Mili @

Víte, co znamenají padající otevřené nůžky?

Doplňuji:
Nůžky,které spadnou na zem a zůstanou trčet v podlaze toť znamení smrti. ......

Nejlepší odpověď
Radak

Že mi propíchnou nohu, prorazí podlahu a že se budu muset pro ně ohnout.
Doplňuji:
Ano, jednou umřu, to je svatá pravda.

Další odpovědi
anonym

velký zlom v životě,dá se to vyložit několika způsoby,rozchod s blízkou osobou,změna životního stylu,něco jako pálení mostů
Doplňuji:
ano zapíchnuté v zemi znamená smrt stejně jako když spadne obraz

Děda Louda

Nešikovnost a neopatrnost.

venkovan

Ohnuté špičky nebo poškozená podlaha, protože do většiny současných podlah se nůžky nezapíchnou.