meloun 12345

Vite co to je leaf?

Doplňuji:
ne co z autem

Odpovědi
Dom Tailor

Anglicky „List“, žeby?

hanulka11

cokoliv s motivem listu,ne?

takže to je
Auto roku 2011: vítězem je Nissan Leaf

http://www.au­torevue.cz/au­to-roku-2011-vitezem-je-nissan-leaf

quentos

v případě značky Nissan LEAF jde o akronym: Leading – Environmentally–friendly – Affordable – Family (car) – tedy „vůdčí značka na trhu, ekologicky šetrná, cenově dostupná rodinná automobilka“

Zdroj: www.carenvy.ca/2009/08/­nissans-leaf-blowing-our-way-in-2012/

Stephanie

Slovo leaf má více významů, může to být list, křídlo, deska, stránka. Nebo také existuje Lemon Leaf což je Thajská restaurace v Praze. ;)

Michálek1245

Jako samozřejmě vím, že to znamená list, křídlo nebo deska. :) Ale jako mám to asi nejvíce zafixované přes ten Nissan, protože Leafa řídím prakticky na denní bázi v práci. Jako teď ještě navíc přemýšlíme o pořízení nabíjecí stanice pro firmy a to bude teprve hukot. Tenhle projekt se nám ve firmě fakt povedl. :)