Miroslavst

Víte co se stalo přesně před 33 léty (18.9.1977)?

Víte co se stalo v tento den před třiatřiceti léty?
Nebudu nikoho napínat. Tak si zkuste odpovědět a pak se podívejte na odkaz.
.
http://www.stre­am.cz/video/513781-18-zari-den-kdy-clovek-poprve-uvidel-zemi-a-mesic-dohromady

Odpovědi
led

Pozrela som sa do archívu, je mi jasné, že toto ste nechceli. Ale nemusí byť vždy po vašom…
…bola aj takáto premiéra:

Mikuláš Kováč: Vyskočjanko a strašní lúpežníci

Texty piesní: Milan Lasica
Réžia: Peter Debnár
Scéna: Judita Kováčová
Kostýmy: Judita Kováčová
Choreografia: Peter Boria
Hudba: Zdeněk Macháček
Účinkovali: Alfréd Swan, František Kovár, Rudolf Velický, Igor Čillík a ďalší
Premiéra: 18.9.1977
Nová scéna – Činohra, Bratislava