hanulka11

Víte co mně nejvíc vadí?

Už mám vybrané odpovědi a mohu odpovídat až zítra.To mě štve. Teď to tu prima žije.
Doplňuji:
Já neutíkám, vidím jak jste tu chytří a šikovní a píši si co bych odpověděla.

Nejlepší odpověď
anonym

a proč nemůžete odpovídat?
Tenkterý je zavařil jste mi mozek tak už ze sebe vysoukám jen ano-ne:D

Další odpovědi
Miroslavst

To jsem řešil také ze začátku.
Neboj, ono příjde, kdy se nebudeš muset na body ohlížet.

ten který je

Kam utíkáte?Budte zde a tiše čtěte a dělejte si poznámky.To by mohl říct každý!!

anonym

zkuste odpovídat sem