Avatar uživatele
anonym

Víte,co mne dokáže zvednout ze sedadla auta?

Několikrát jsem slyšel v rádiu hlášení „zelené vlny“,že tam a tam je na silnici nějaký předmět a volající hlásí aby ostatní řidiči si dávali v tomto úseku pozor. To jsou tak líní,že nezastaví,předmět neodstraní ze silnice,jen v pohodlí jedoucího auta volají na zmíněnou linku?!Nechci ze sebe dělat haura,ale několikrát jsem takové předměty(pale­tu,prasklou pneumatiku či jiný předmět) uklidil ze silnice ke krajnici.
Doplňuji:
Ale pokud se převrátí kamion s pivem či s jiným lukrativním zboží,to dokonce riskuji i se životem,dálnice nedálnice,silnice nesilnice a už to rvou do kufrů!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10 před 4371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

někde ten předmět uklidit lze, ale na dálnici třeba ne, proto volají nemohou zastavit..
Doplňuji:
s tím kamionem máš pravdu, ale kdo chce kam pomozme mu tam..
sám si zvolí možnost, jestli chce být přejetej ne :D
jinak se na místě nehody většinou objeví záhy policie, záchranka třeba i hasiči..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

To bych musel být sebevrah.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
redy

No tak to radši nikdo nezkoušejte,byla jsem jen jednou aktivní a málem mi auto ustřelilo prdel.A to si nedělám legraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ale to nejsi sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

u nás vede jedna silnice smrkovým lesem a vždycky po bouřce tam jsou stromy. vzhledem k tomu že bydlím vedle a je to na koci vesnice bývám tam rychleji jak hasiči. sednu do lakatoše a jedu.ale je to riskantní,jednou spadnul strom cca 2 metry ode mě,zrovna když jsem jeden řezal.
je tam písčitá půda bohužel a smrky moc nderží ani v hlíně natož v písku.Takže když přijedou naši hasiči tak zase odjedou jelikož nemají co dělat.Ale na dálnici bych si netroufl zastavit natož něco sbírat ze silnice.Jednou jsem takhle zastavil na okresce s tatrou 813 8×8 pravým bokem až v příkopě a stejně mi to ženská narvala pod návěs. když můžu tak to odstraním,ikdyž to je třeba nepojízdnej kamion tak pomůžu-odtáhnu kam potřebuje ale proč zbytečně riskovat se zdravím nebo se zákonem,když si půjdu nasbírat lahváče z převrácenýho kamionu? to si ho radši koupím než riskovat,že mě něco srazí nebo uvidí hasiči popř jiná složka IZS která tam přijede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

nebo zavolat 112 a on už někdo přijede tu paletu odstranit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na rychlostních komunikacích a podobných, kde to „frčí“ hned volám policii. Jednak předmět zpravidla vidím pozdě – musel bych prudce brzdit a jednak sebrat, odstranit předmět z jízdního pruhu na dálnici či „R“ nedoporučuje ani policie.
Ta rádia – to je zpravidla více jak 15 minut od zavolání po odvysílání. Za tu dobu, i Policie předmět dokáže odstranit a nebo zabezpečit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek