irij

Víte, co mi vadí na předešlé otázce „CO NA TA ŘÍKÁTE“?

Vadí mi to, že včera jsem uváděl co se týče podvrhů adresu WWW.HOAX. Zrovna tento příběh tam je.
Druhá věc je , že se snad díky horlivcům ,kteří takové pitomosti(snad to není proti kodexu) šíří dál, mohl někdo nechat inspirovat
Doplňuji:
Mně teda připadá šíření takových blbostí úplně stejně bezhlavé asi jako když chce být nějaká drbna zajímavá a řekne , co slyšela , věc si neověří, protože je to skandál a je dobré ještě něco přidat. Svého času jsem před některýki lidmi cosi nadhodil a bylo zajímavé kudy se to vrátilo a v jaké podobě.

Nejlepší odpověď
mosoj

Takovýchto věcí je víc. Ve veřejných sdělovacích prostředcích se v rámci „svobody projevu“ uveřejňují takové pitomosti, které normálnímu člověku nic nedají, ale mohou sloužit jako inspirace pro další. Plně s vámi souhlasím. Nejhorší je, že to šíří lidé kteří určitě ví, že je někde bariéra za kterou by neměli jít i když je to pravda.
Ale busines je busines!!!

Další odpovědi
alexandra

Máte nefunkční odkaz.Tady je funkční,ale on se stejně nikdo nepoučí.To je jako hrách na stěnu házet.

Zdroj: http://www.ho­ax.cz/cze/

anonym

Přesně tohle mě napadlo, je to jako když dítěti něco zakážete. Ale podobné blbiny a hajzlárny se vyrojily poslední dobou, kdy mladí nemusej tahat obilí nebo se do večera starat o věci kolem baráku. Zdravá sranda je ta která není nebezpečná a oni i když je jim třeba 20 let tak potom řeknou; my jsme to tak nechtěli. Nechtěli jsme tu paní zmrzačit. Vidím to na sídlištích, čtu na netu co se děje. Přijdou domů, mají ústřední topení, teplou vodu, mamka čeká s jídlem, vlastně nemají nic na práci. Pak to začíná šikanou natáčenou na mobil, zapálením školáka, až po způsobení smrti. A co, celá společnost je si navzájem nebezpečná. Už sdělováním osobních údajů zde na Odpovědích jak jsme si mohli přečíst konfliktní „otázky“ kde někdo zasahuje nebo využívá jakési nevědomé důvěřivosti atd. Ale to by jsme nesměli vůbec nastartovat auto. Když mě nařízli hadičku od brzdy, měli to uříznout pořádně. Pak to nebrzdí hned a né že se brzdy poserou na dálnici. Nebo jak paní volala do rozhlasu kde děkovala lidem v obci za pomoc kterou jí poskytli když jí hořel barák. Ten barák jim zapálil místní zmetek a policie jí řekla že vědí na 100% že to byl „on“, ale že se nepřiznal. Atd atd atd atd. Tady se toho dá o návodech co jak a kde napsat hodně. Třeba když už chcete aby někdo neodjel, tak se má nastříkat PUR pěna do výfuku, nebo zalepit těsnění dveří sekundovým lepidlem. No ale to by jsme nesměli ani mluvit. Jen štěbetat jako ptáčci.
Doplňuji:
Tak zavřete internet a bude klid.