johny502314

víte,co jsou to zaměstnanecke výhody? které byste při rozhodování o zaměstnání upřednostval?

Nejlepší odpověď
anonym

Delší dovolenou, stravné (stravenky), ošatné (pokud je vyžadován dress-code), slevu na firemní produkty, vzdělávání (školení). A volnou pracovní dobu, případně home-office.
Zbytek – třeba notes a mobil, jsou jen bičem na zaměstnance vydávaným za bonus.
😉

Další odpovědi
anonym

Mýdlo, solvinu, ručník, boty, montérky, toto všechno zdarma.Špinavé montérky každý týden dávat do skladu a vyfasovat čisté, když na přesčas tak aby dopravu zajistil podnikatel, popř.zaplatil výdaje na můj benzín, když se pracovalo přes půlnoc tak dopravu domů zajistit podnikatel na své náklady.Příspěvek při narození dítěte,příspěvek na dětský tábor, dávat beúročnou půjčku, popř. na malý úrok atd.Zacházet s lidmi jako s lidmi a ne jako s kusem hadru, na kritické připomínky reagovat popř. napravovat a ne hned vyhrožovat vyhozením.
Co z toho mám upřednostňovat když toto všechno bylo za komunistů normální.
Kolik toho dnes udělá pro lidi podnikatel?

pusinka50

Stravenky a příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Hamon

Hlavně delší dovolenou (šest týdnů), pružnou pracovní dobu a vzdělávání. Ale při výběru zaměstnání mám jiné priority.