mosoj

Víte co jsou emisní povolenky a jak se s nimi nakládá ?

Padlo zde několik otázek o ekologii a zneužívání této problematiky za účelem získání zisku.
Víte jak se u nás a na celém světě nakládá s emisními povolenkami. Pokud to víte, myslíte si že ti kteří dělají machinace s povolenkami to mohou se životním prostředí myslet vážně.

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že to je všechno jeden velkej byznys a hoňka za prachama.

Další odpovědi
pondělí

SAMOZŘEJMĚ,JE TO PRO NADNÁRODNÍ SPOLEČNOSTI
ale tady platí toto heslo"JAK NEMÁŠ NESMRDÍŠ"