elektrikář

Víte co jsou brixle v pixle? Dědeček mne pro ně posílal do krámu.

Doplňuji:
Bublinka do vodováhy se už prodává je to náhradní díl do hliníkové vodováhy.

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi budu sprostá je to hov-o v pixle

Další odpovědi
sejtanka

Hanulko nejsi sprostá,myslím si o tom to samé.

tom004

Jestli si to dobře pamatuji,tak je to,něco udělej, a nic za to nedostaneš.

anonym

To jste mi mohl vzít cestou dvoje Jarůlky,to po nás chtěli kluci na táboře,ať to donesem od vedoucí.

anonym

Buď rád,že tě děda(šprýmař) neposlal pro bublinu do libely.:-)

Tlaky

Něco podobného,jako 20dg semtele.