Julie

Víte co jíte? Oblékáte si??Čím se umýváte???

..Viděla jsem jak zacházejí se zvířaty které po té jíme, oblékáme si na sebe, používáme přípravky které je znetvoří, proto aby jsme se zkrášlili..je to opravdu zlé! A přitom je spousta přípravků, jídla a oblečení, které nemuseli zvířata zkoušet na vlastní kůži a zaživa!

Nejlepší odpověď
MARTI-V

S těmi přípravky souhlasím,sama používám kosmetiku,která (údajně) není testovaná na zvířatech.Ale jak chcete jíst maso,aby při tom nezemřelo zvíře? To je příroda a je to absolutně přirozené.
Takže má odpověď na otázku zní..ano,vím,co jím!Mimo jiné- maso,které je nezbytné pro KAŽDÝ zdraví organismus člověka! Už malé děti potřebují maso!!!

Další odpovědi
Nuk nuk

V téhle odpovědi musím především souhlasit s uživatelkou, která odpověděla přede mnou.

Ano, vím, co jím. Nejsem vegetariánka a ani se jí nehodlám stát. Jím maso = jím zvířata. Spousta dravců, také jí zvířata, je to v přírodě normální. To jak se se zvířaty, která jsou určena na jatka, zachází, je smutná realita konzumní společnosti, ale nemám mnoho jiných možností.

Vím, co si oblékám. Kožichy nenosím ani umělé, natož pravé. Nějak se mi to nehodí k mému stylu a peněženka by to taky asi viděla dost nerada. A tak jedině snad boty mám občas kožené.

A co týče vivisekce, neodsuzuji jí v případě léků, ale i tam už dnes není vždy nutná. U kosmetiky mi vadí, proto se snažím většinou vybírat výrobky, které nebyly zkoušené na zvířatech, ale nezbývá mi než věřit, že opravdu nebyly.