kapka

Víte co je úsměváček a co řehník?

Moje dcera to ví a právě mě poučila. A vy to víte?
Doplňuji:
Ano, je to tak, jsou to smajlíci. Ale zní to jako nějaké pohádkové postavičky, co?

Nejlepší odpověď
panenka

Já bych řekla že jsou to smajlíci které používáme při psaní,chatování

Další odpovědi
straširybka

jak píše panenka, akorát my neříkáme řehník, ale vychechtánek, pak i mračounek a brečoun

Miroslavst

To bude nějaká provokace velebnosti. Já bych si toho nevšímal a neodpovídal. :D