einstein

Víte co je to za film?

Jednou jsem viděl film, o 18ti letem klukovy, v itálii kde uteče z domova aby jel s kamarády na cestu po evropě, ale někde cestou se mu rozbije motorka a on někde uvázne. Následně se dozví že jeho kamarádi nikam nepojednou. Pak se ještě potká s nějakou ženou která ho u sebe ubytuje. více si nepamatuju. Víte co by to mohlo být?
Doplňuji:
Ne nezdálo… :) Několik příbuzných mi potvrdili že to už někdy viděli, ale nikdo si nevzpoměl na název :(

Odpovědi
tanyya

To jsem nikdy neviděla, nezdálo se ti to?