Damiana

Víte, co je to za film?

Hledám americký film o mladém chlapci, kterého v dětství zneužívala jeho matka, jeho otec na to přišel a před ním ji zabil a ten chlapec pak nenáviděl a zabíjel dívky, které mu projevovaly intimní náklonnost. Měl ho v péči psychiatr, kterému se zasebevraždil syn v podobném věku, jako byl ten chlapec. Psychiatrova dcera se s ním seznámila a zamilovala se do něj, čímž byla také v ohrožení.
Bylo to výborné drama. Víte někdo, jak se ten film jmenuje?
Doplňuji:
Ano, je to ono! Díky moc:-)
Pořád mi tam lezl Al Pacino (no jo, ti „umáštění taliáni“ z Kmotra), kdybych věděla, že to byl Andy, projela bych jeho filmografii a neukusovala ti hodinu nespoutaného a nádherného života, bolaku:-))))

Nejlepší odpověď
bolak

tumáš > http://www.csfd­.cz/film/12812-nevyrcene-tajemstvi/

a kdybys mi řekla že v tom hrál Garcia, trvalo by to vo hodinu míň :)

briketka10

ještě né na Uložto není, prý na
torrentu a to já neumím smůla
musím se s bolakem spojit !!

Damiana

Tak co, už jste to zkoukli? Pecka, ne?:)

bolak

hele, a nepsala si mi jednou, že o takovýhle filmy nemáš zájem, protože toho máš dost z práce? :))

to doporučení pořád platí ;) > http://www.csfd­.cz/film/224291-dexter/

Damiana

Filmy jo, ale musí být fakt dobrý, jen seriály tohoto typu mě moc neberou. Chci hned rozuzlení…Ale na toho Dextera se mrknu, slibuji:-)

briketka10

bolaku,
kdes byl tak dlouho já věděla, že ho najdeš už ho
du stahovat tys ho viděl ?? Garciu mám ráda juj :))

briketka10

tak ještě nikdo ??

Andělé

no jasněééé,já ho chci taky viděééét…:)))

hanulka11

U nás takový film natočila Ivana Benešová jmenuje se Zneužívaný a promítali ho i v Americe – možná je to jen náhoda . Asi se ale bude jednat o něco jiného – nevím

Damiana

hanulka: Ten znám, ale pak se prý přišlo na to, že to byl podvrh a Benešová se snažila zajímavým příběhem zviditelnit. Nic proti, ale kdyby holka hledala, našla by takových typů a ještě výživnějších…

briketka10

tak to já taky jupíí :o))

huxa

panejo, také se na něj chci prknout :)