Miroslavst

Víte co je to vrchol diplomacie?

Přesvědčit ženu, že je měkký jen proto, aby netlačil.
souhlasíte s tímto tvrzením?

Nejlepší odpověď
vecernice

To bych si nechala vysvětlit,může to být dost zajímavé.

Další odpovědi
iceT

Pekne,moc pekne.
Kdysi jsem kdesi cetla,ze u partneru,kteri se dobre znaji,je mozne,aby se mekky dostal dovnitr a tam …no nevim jestli to funguje,ani co je to za techniku,snad tantra,fakt nevim.

magicm18

U chlapa muze dojit k selhani erekce z ruznych duvodu.Treba nemoc,vycerpani ,nechut na sex a podobne.Zalezi pak v partnerskem vztahu o onu vzajemnou diplomacii jak neranit muzske ego.No a to,ze je mekky,aby netlacil,rozumna partnerka pochopi nejen jako vtip.