LaDy MuSiC

Víte co je to „Tajemství“(zákon gravitece,„The Secret“). Používáte ho? Jak vám funguje?

Možná jste četli knížku nebo se dívali na film, nebo na youtube. Prosím pokud znáte ,odpovězte. Hlavně jak vám funguje! Děkuji

Odpovědi
terry

Jak to myslíš, jak funguje?
Ptáš se, jestli funguje nebo jestli ne?
Funguje. Ale ne každému. Jen přečíst nebo si poslechnout nestačí.

Georgo2010

Filmový dokument a následný knižní bestseller je dle mého názoru pouze taková úvaha do problematiky „objednávání z Vesmíru“. Tajemství spočívá v tom, mít různorodé plány, předsevzetí a cíle, které chceme uskutečnit. Nejdůležitější však POZITIVNĚ věřit a něco pro to udělat (nečekat bez vlastního úsilí na zázrak), výsledek se jistě brzy dostaví. V případě negativního myšlení se bude realizace Vašich snů (neustále) oddalovat. Tato základní myšlenka úspěchu funguje vždy. Je jen na Vás, jak se rozhodnete.

anonym

Tahle zajímavá pohádka není o fungování. Je to pouhé zboží které se musí prodat.

http://store.the­secret.tv/

Prodává se to asi snadno a vydělává to pořád. Je to placebo.