Zlatý

Víte, co je nekrangelie? Setkali jste se někdy s tímto okultním jevem?

Co myslíte, vyplatí se těmto nadpřirozeným jevům naslouchat a nepovažovat je jen za výplody fantazie?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nikdy jsem se stím nesetkal.Možná se to vyplatí naslouchat.

Nekrangelie se nazývá okultní jev, při němž se umírající osoba nějakým způsobem projeví člověku, zpravidla příbuznému nebo jinak blízkému, a podá mu tak zprávu – buď o svém úmrtí, nebo někdy i jinou důležitou informaci, kterou mu za života nestihla sdělit – kam ukryla poklad, komu odkazuje majetek, kdo nese vinu na její smrti, varuje příbuzného před nebezpečím
Příklady .

Člověku se zastaví hodinky právě v okamžiku, kdy jeho příbuzný zemřel.
Člověk slyší z dálky hlas umírajícího.
Ze zdi spadne zrcadlo, a ohlašuje tak úmrtí.
Fotografie umírajícího náhle zamrká.
Odmítnutý muž se zjeví na svatbě své vyvolené.
Člověk slyší v domě tajemnou hudbu.
Často se nekrangelie projevuje ve snu – člověku se zdá o umírajícím a ten právě oné noci zemře

http://nebesa.webnode.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Něco na tom je.Už jsem se tu někde o tom zmínil,ale pro osvěžení paměti to zopakuji.Když jsem byl malý hoch,slyšel jsem v noci divné klepání na dveře od sklepa a následný den přišel telegram,že mi zemřela babička!

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ verite-na-nadprirozene-bytosti -duchy-vily-andely-atp

Fantazie to urcite neni .. sama mam hodne moc takovych zazitku , ale : Protoze vim , ze nekdo , kdo neco takoveho nezazil , nebo bezne neproziva , tak tady napise , ze to fantazie urcite je .. :-) , tak ani nebudu psat co ( o co se jedna ) ...
-iv-

Bronzový

moje tchyně chytá takovéhle "zprávy" a fantazie to rozhodně není - z příběhů, které mi vypráví, docela mrazí

Zlatý

Setkal jsem se, při ůmrtí otce. Duchům se má naslouchat.Býval jsem a byl jsem vychován, jako materialista. Posledních několik let jsem pžesvědčen, že existují věci mezi nebem a zemí. Problém je naučit se je poslouchat a správně vyhodnotit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.