hanny 2

Víte,co je největším snem každé ženy?

Doplňuji:
" Všichni si myslí , že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže…
Zbláznili jste se ? Naším největším snem je žrát a nepřibrat!"

To mě přišlo mejlem,dámy – není to VELKÁ pravda?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Žít na velké noze a mít malou :D:D

Další odpovědi
briketka10

být milována..

led

Vekom sa priority menia…
Doplňuji:
Hanny, nie je to pravda a už nie veľká.
Ja mám úplne iné priority,
ale možno si mnohí myslia, že „výnimka“ potvrdzuje pravidlo…

WeeBear

Tuhle otázku jsem nedávno četla s odpovědí „žrát a nepřibrat“. 😁 Jinak bych řekla, že konkrétní odpověď úplně na všechny opravdu neexistuje.

Drap

Nevím, co to je, ale já to určitě nejsem.

dudu

Dámy prominou, ale moje teta, která ovšem byla černou ovcí celé naší rodiny vždy tvrdila, že žena především touží být pobožná v tom smyslu, aby: „nejméně jednou denně ležela na kříži a pokorně přijímala tělo páně“.
Tak nevím, ale moje paní podle tohoto parametru pobožná rozhodně nebyla a to ani za mlada! Ovšem to hovořím jen za sebe…

Klarisa

být krásná,štíhlá a bohatá

led

drape,
začínate sa nám akosi prevteľovať…
alebo manželka prevzala klávesnicu?
:)