Zlatý

Víte, co je na obrázku?

http://leteckaposta.cz/…

Večer sem napíšu odpověď :-)
Doplňuji:
Samozřejmě máte všichni pravdu - je to můj osobní vesmír, moje rodina... naše třetí děťátko :-) Zatím úplně maličkaté, sotva mu začalo bít srdíčko, takže chystání výbavičky ještě o pár týdnů odložíme, ale tajně i veřejně všichni doufáme, že tentokrát bude v modrém. Až přijde čas a dozvím se, dozvíte se to i Vy všichni, kterým jsem se tu dnes prostě musela pochlubit!
Děkuji a přeji Vám krásné léto plné splněných přání a snů...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Moc gratuluji a přeji budoucímu mimču hlavně zdraví bez ohledu na pohlaví.A tobě Deli přeji aby vše bylo jak má být ! Při tétopříležitosti musím vzpomenout na jednu divadelní hru,kterou napúsaljeden můj kamarád a dost mě pobavila.Odehrával se v ní dialog dvou embrií v bříškách : "Ty,hele a myslíš,že existuje ještě něco po narození ? Věříš tomu,že Máma existuje ? ...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Podle mě je to nějakej snímek z leteckýho sonaru. To nalevo bude nejspíš honšů těsně před shozením pumy.

Zlatý

no to bude tvoje mimčo
Doplňuji:
já moc gratuluju

Ale, ty nás napínáš do večera, zato já si lajznu rovnou prognózu dopředu.
(Aspoň nám večer napiš - jetli chystáš výbavičku růžovou nebo bleděmodrou, já tipuji spíše do modra).
Doplňuji:
šotek "jestli".

Zdroj: http://www.novinky.cz/veda-sko ly/271838-unikatni-video-ukazu je-cestu-novorozence-z-delohy- na-svet.html

Bronzový

Ultrazvuk plodu .

Bronzový

Že by budoucí uživatel Odpovědí? :-)

Bronzový

Fotografie z ultrazvuku :)
Pokud je to vaše, tak držím palce, ať vše dopadne dobře.

Zlatý

Blahopřeji a přeji příjemný průběh očekávání.

Diskuze k otázce

anonym

Celou dobu jsem očekával, zda se někdo optá jestli už máte nějaké nachystané jméno a případně jaké (kluk/holka).

Zlatý

briketka10

taky se přidávám a z celého srdíčka ti to mrňátko přeji milá Deli :)

anonym

Gratuluji Deli . ! Nadhera.
At vse probiha bez problemu ! A co holky ? Tesi se take ? -iv-

Zlatý

Deli

Iv, děkuji. Jak se a svá těhotenství znám, bez potíží to nebude, ale hlavní je výsledek! :-)
Holky se těší, ta starší povídala babičce na otázku, jak se těší: "No, to malý nic moc, to je furt takový pokakaný a počůraný, ale tohle už jde..." (Myslela tím dvouapůlleté batole - ségru, které zrovna oblíkala pyžamo:-) Je to naše chůvička.
Ta malinká se naučila na otázku "Co budeme mít?" odpovídat "Miminko!" , takže to sdělila všem babičkám ona. A mojí mamince to vyšperkovala - sešly jsme se na Centrálním autobusovém nádraží, v plné ale ztichlé hale, já jí říkám: "Řekni babičce, co budeme mít?" A ona svým pronikavým hláskem s rozpřaženýma ručičkama jak na divadle zvolala: "MIMINKO! S TATÍNKEM!" Tak se mamka smála, že ví vše důležité hned :-))

anonym

Ty cajicky vam doma svedci ! :-)
Hezka zprava , mila ....

Zlatý

hanulka11

ta gratulace je pro tebe

Zlatý

Deli

Hanulko, děkuji, takový malý zajíček :-)) A jeden bude náš...
(Ještě že jen jeden!)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.