Avatar uživatele
Deli

Víte, co je na obrázku?

http://letecka­posta.cz/106517509

Večer sem napíšu odpověď 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě máte všichni pravdu – je to můj osobní vesmír, moje rodina… naše třetí děťátko 🙂 Zatím úplně maličkaté, sotva mu začalo bít srdíčko, takže chystání výbavičky ještě o pár týdnů odložíme, ale tajně i veřejně všichni doufáme, že tentokrát bude v modrém. Až přijde čas a dozvím se, dozvíte se to i Vy všichni, kterým jsem se tu dnes prostě musela pochlubit!
Děkuji a přeji Vám krásné léto plné splněných přání a snů…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? salsa verde, iceT, hanulka11, SajmonModer, Drap, anonym, Damiana, briketka10, Lorrien, anonym, anonym před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Moc gratuluji a přeji budoucímu mimču hlavně zdraví bez ohledu na pohlaví.A tobě Deli přeji aby vše bylo jak má být ! Při tétopříležitosti musím vzpomenout na jednu divadelní hru,kterou napúsaljeden můj kamarád a dost mě pobavila.Odehrával se v ní dialog dvou embrií v bříškách : "Ty,hele a myslíš,že existuje ještě něco po narození ? Věříš tomu,že Máma existuje ? …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Podle mě je to nějakej snímek z leteckýho sonaru. To nalevo bude nejspíš honšů těsně před shozením pumy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

no to bude tvoje mimčo
Doplňuji:
já moc gratuluju

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale, ty nás napínáš do večera, zato já si lajznu rovnou prognózu dopředu.
(Aspoň nám večer napiš – jetli chystáš výbavičku růžovou nebo bleděmodrou, já tipuji spíše do modra).
Doplňuji:
šotek „jestli“.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/271838-unikatni-video-ukazuje-cestu-novorozence-z-delohy-na-svet.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ultrazvuk plodu .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Že by budoucí uživatel Odpovědí? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Fotografie z ultrazvuku :)
Pokud je to vaše, tak držím palce, ať vše dopadne dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Blahopřeji a přeji příjemný průběh očekávání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Celou dobu jsem očekával, zda se někdo optá jestli už máte nějaké nachystané jméno a případně jaké (kluk/holka).

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

taky se přidávám a z celého srdíčka ti to mrňátko přeji milá Deli :)

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Gratuluji Deli . ! Nadhera.
At vse probiha bez problemu ! A co holky ? Tesi se take ? -iv-

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Iv, děkuji. Jak se a svá těhotenství znám, bez potíží to nebude, ale hlavní je výsledek! 🙂
Holky se těší, ta starší povídala babičce na otázku, jak se těší: „No, to malý nic moc, to je furt takový pokakaný a počůraný, ale tohle už jde…“ (Myslela tím dvouapůlleté batole – ségru, které zrovna oblíkala pyžamo:-) Je to naše chůvička.
Ta malinká se naučila na otázku „Co budeme mít?“ odpovídat „Miminko!“ , takže to sdělila všem babičkám ona. A mojí mamince to vyšperkovala – sešly jsme se na Centrálním autobusovém nádraží, v plné ale ztichlé hale, já jí říkám: „Řekni babičce, co budeme mít?“ A ona svým pronikavým hláskem s rozpřaženýma ručičkama jak na divadle zvolala: „MIMINKO! S TATÍNKEM!“ Tak se mamka smála, že ví vše důležité hned 🙂

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty cajicky vam doma svedci ! 🙂
Hezka zprava , mila …

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Deli – pro tebe-http://diskuse­.dama.cz/komu­nita.php?d=8502

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ta gratulace je pro tebe

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Hanulko, děkuji, takový malý zajíček 🙂 A jeden bude náš…
(Ještě že jen jeden!)

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek