Deli

Víte, co je na obrázku?

http://letecka­posta.cz/106517509

Večer sem napíšu odpověď 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě máte všichni pravdu – je to můj osobní vesmír, moje rodina… naše třetí děťátko 🙂 Zatím úplně maličkaté, sotva mu začalo bít srdíčko, takže chystání výbavičky ještě o pár týdnů odložíme, ale tajně i veřejně všichni doufáme, že tentokrát bude v modrém. Až přijde čas a dozvím se, dozvíte se to i Vy všichni, kterým jsem se tu dnes prostě musela pochlubit!
Děkuji a přeji Vám krásné léto plné splněných přání a snů…

Nejlepší odpověď
anonym

Moc gratuluji a přeji budoucímu mimču hlavně zdraví bez ohledu na pohlaví.A tobě Deli přeji aby vše bylo jak má být ! Při tétopříležitosti musím vzpomenout na jednu divadelní hru,kterou napúsaljeden můj kamarád a dost mě pobavila.Odehrával se v ní dialog dvou embrií v bříškách : "Ty,hele a myslíš,že existuje ještě něco po narození ? Věříš tomu,že Máma existuje ? …:D

Další odpovědi
bolak

Podle mě je to nějakej snímek z leteckýho sonaru. To nalevo bude nejspíš honšů těsně před shozením pumy.

hanulka11

no to bude tvoje mimčo
Doplňuji:
já moc gratuluju

anonym

Ale, ty nás napínáš do večera, zato já si lajznu rovnou prognózu dopředu.
(Aspoň nám večer napiš – jetli chystáš výbavičku růžovou nebo bleděmodrou, já tipuji spíše do modra).
Doplňuji:
šotek „jestli“.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/271838-unikatni-video-ukazuje-cestu-novorozence-z-delohy-na-svet.html

sevos

Ultrazvuk plodu .

salsa verde

Že by budoucí uživatel Odpovědí? 🙂

RyuzakiKate

Fotografie z ultrazvuku :)
Pokud je to vaše, tak držím palce, ať vše dopadne dobře.

Drap

Blahopřeji a přeji příjemný průběh očekávání.

anonym

Celou dobu jsem očekával, zda se někdo optá jestli už máte nějaké nachystané jméno a případně jaké (kluk/holka).

briketka10

taky se přidávám a z celého srdíčka ti to mrňátko přeji milá Deli :)

anonym

Gratuluji Deli . ! Nadhera.
At vse probiha bez problemu ! A co holky ? Tesi se take ? -iv-

Deli

Iv, děkuji. Jak se a svá těhotenství znám, bez potíží to nebude, ale hlavní je výsledek! 🙂
Holky se těší, ta starší povídala babičce na otázku, jak se těší: „No, to malý nic moc, to je furt takový pokakaný a počůraný, ale tohle už jde…“ (Myslela tím dvouapůlleté batole – ségru, které zrovna oblíkala pyžamo:-) Je to naše chůvička.
Ta malinká se naučila na otázku „Co budeme mít?“ odpovídat „Miminko!“ , takže to sdělila všem babičkám ona. A mojí mamince to vyšperkovala – sešly jsme se na Centrálním autobusovém nádraží, v plné ale ztichlé hale, já jí říkám: „Řekni babičce, co budeme mít?“ A ona svým pronikavým hláskem s rozpřaženýma ručičkama jak na divadle zvolala: „MIMINKO! S TATÍNKEM!“ Tak se mamka smála, že ví vše důležité hned 🙂

anonym

Ty cajicky vam doma svedci ! 🙂
Hezka zprava , mila …

hanulka11

Deli – pro tebe-http://diskuse­.dama.cz/komu­nita.php?d=8502

hanulka11

ta gratulace je pro tebe

Deli

Hanulko, děkuji, takový malý zajíček 🙂 A jeden bude náš…
(Ještě že jen jeden!)