Miroslavst

Víte, co je dnes za den-událost?

Nikde nehledejte, jen mě zajímá jak máte krátkou paměť.
Klidně bych to dal jako nápovědu do té kategorie, ale nedám a tak to dám jako hádanky.
Respektive dnes ve 2.56 hodin.
Doplňuji:
pekyna je blízko. "Je to malý krůček pro člověka velký skok pro lidstvo“.

Nejlepší odpověď
pekynka

No já nemám paměť žádnou a už s tím ani moc nebojuju. Něco s vesmírnými tělesy?
Doplňuji:
Nech tajností a prozraď.

Další odpovědi
roxy52

Je Vítězslav.

anonym

Vlajka na Měsíci.

Miroslavst

ještě jedna nápověda:
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/4/48/Fra­se_de_Neil_Ar­mstrong.ogg

pekynka

Nejde mi to otevřít, máme tu počítač z roku nebreč.

anonym

Ten rok „nebreč“ – tak ten mě dostal.