tom004

Víte co je „bílý měsíční koláček“?

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se,že je to hezky kulaťoučky, přesně takový jako úplněk měsíce. Měsíční koláč se skládá z lotosové pasty, marmelády, sušených rozinek, různých druhů ovoce, semínek, oříšků či jiných nádivek a je velmi sladký. Dělá se v Číně a je spojen se svátky jara-lidová tradice.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:_KCxVLcHKhoJ:­czech.cri.cn/chi­naabc/chapter18/chap­ter180305.htm+b%C3%A­Dl%C3%BD+m%C4%9Bs%C3%AD%­C4%8Dn%C3%AD+kol%C3%A1%C­4%8Dek&cd=1&hl=cs&ct=cln­k&gl=cz&source=www­.google.cz