Víte co bylo napsáno na vojenských polních telefonech ?

Nejlepší odpověď
beer

Polní telefon TP-25 by hned zvenčí na víku opatřen Hláskovací tabulkou ( A-dam, B-ožena, C-yril, D-avid..) a po odklopení víka uvnitř nápisem Pozor nepřítel naslouchá!
Pamatuju.. ))

Další odpovědi
anonym

„Nepřítel naslouchá“.

baghira

Pozor, nepřítel naslouchá!
Pozor, nepriateľ odpočúva!

(bylo to i na vysílačkách)

anonym

barbakan, konečně otázka, ze které mají něco i běžní uživatelé!

anonym

Dr.Axl,konečně kloudná odpověď bez emocí!

anonym

Díky, ale protože to sám pamatuji, tak mne to oslovilo a vyvolalo maně nostalgii. Sám jsem byl u spojařů a dnes mám ve vojenské knížce poslední číslo voj. odbornosti „Spojovací náčelník divize“ a kpt. v záloze.
Já měl spíše dojem, že v poslední době hýříš emocemi spíše ty sám.
Máš-li rozumný dotaz, tak rozumně reaguji, je to tak jednoduché.