Víte,čemu se říkalo a možná ještě říká?

DRŽKODŘÍČ? Malé nasměrování – koupíte TO třeba v cukrárně.

Nejlepší odpověď
annas

Není to lízátko?

Další odpovědi
Miroslavst

Možná žvýkačka.

morče

Tak jou to karameli ale přesně to nevim.

kropitko

Annas,také mě to napadlo,jinak s tím výrazem jsem se nikdy nesetkala,jestli to možná není nějaký cukrkandl,ten miluji a dělám si ho,ale pak mám držku řádně odřenou,teda spíš patro…

annas

Kropítko, já si vzpomínám na lízátka a tvrdé špalky, o něž se dřel jazyk. Taky jsem výraz neslyšela, ale navedla mě cukrárna.

anonym

Tvrdé bonbóny,alias držkodříče.