annas

Víte, čemu se říká mesaliance?

Od koho či od čeho je toto pojmenování odvozené? Proč?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Může to být ale i spojení dvou odlišných ,nerovných stran/třeba v politice /

Nerovný sňatek -z vyšších kruhů a poddaných /to se řešilo hlavně dříve/

Další odpovědi
iq

Jestli mne paměť neklame tak je to společensky nevhodný sňatek.Např. když si král vezme zahradnici…nebo naopak:-).Od koho je to odvozené nevím

iceT

Valerie Messalina zila bourlivym sexualnim zivotem,milence si vybirala podle toho,jak ji ktery uspokokojil a spoustu sveho casu travila v nevestincich.

vagra

Mesaliance se říká nevázanému sexuálnímu životu.