Pokročilý

víte bez mapy kde je Chlum u Třeboně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nás všech 37 Jihočechů i po paměti, v čele s tomem004 a Bohemicou.
Doplňuji:
(37 aktivistů a pochopitelně bezpočet dalších bezejmenných a anonymních, abych některým neukřivdil. Statisticky by jich z těch 16 483 tisíc registrovaných mělo být cca +- 1270).

Další odpovědi:

Bronzový

A k tomu rybníku Hejtman jsem jezdil na ŠvP ještě za totality a vždycky nám ze sádek vylovili na podzim kapry a udělali nám skvělý řízky.Celý ten objekt v zahradě patřil Spolaně Neratovice / možná ještě patří /.

Dr.Axl to vyjádřil za nás! Za Jižany ! Jen dodám,že Chlum u Ttřeboně není až tak u Třeboně,jak by se mohlo z názvu obce zdát....:D

Zlatý

někde okolo Třeboně.....bych tal tipoval
Doplňuji:
a pokud by někdo náhodou nevěděl jak najít Třeboň, tak stačí najít koně, který se tam okolo pasou, a pokud byste chtěli aby ho odnesli až domů, tak je potřeba dát kobylám, to vám povidám, dát kobylám ovsa...

Zlatý

je to kousek od rybníka Hejtman tam jsme 2x stanovali- ale už jsem tam dlouho nebyla a byla tam i pěkná malá sklárna ve vesničce Majdalena /myslím že se tak jmenovala/

Diskuze k otázce

anonym

Sorry, vypadla desetinná čárka 16,483 tisíc, původně jsem to zaokrouhlil, než jsem se mrkl na aktuální skóre).

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.