LůcaDůcaPůca

víte bez mapy kde je Chlum u Třeboně?

Nejlepší odpověď
anonym

Nás všech 37 Jihočechů i po paměti, v čele s tomem004 a Bohemicou.
Doplňuji:
(37 aktivistů a pochopitelně bezpočet dalších bezejmenných a anonymních, abych některým neukřivdil. Statisticky by jich z těch 16 483 tisíc registrovaných mělo být cca ± 1270).

Další odpovědi
mirlin

A k tomu rybníku Hejtman jsem jezdil na ŠvP ještě za totality a vždycky nám ze sádek vylovili na podzim kapry a udělali nám skvělý řízky.Celý ten objekt v zahradě patřil Spolaně Neratovice / možná ještě patří /.

anonym

Dr.Axl to vyjádřil za nás! Za Jižany ! Jen dodám,že Chlum u Ttřeboně není až tak u Třeboně,jak by se mohlo z názvu obce zdát…:D

bolak

někde okolo Třeboně.....bych tal tipoval
Doplňuji:
a pokud by někdo náhodou nevěděl jak najít Třeboň, tak stačí najít koně, který se tam okolo pasou, a pokud byste chtěli aby ho odnesli až domů, tak je potřeba dát kobylám, to vám povidám, dát kobylám ovsa…

hanulka11

je to kousek od rybníka Hejtman tam jsme 2× stanovali- ale už jsem tam dlouho nebyla a byla tam i pěkná malá sklárna ve vesničce Majdalena /myslím že se tak jmenovala/

anonym

Sorry, vypadla desetinná čárka 16,483 tisíc, původně jsem to zaokrouhlil, než jsem se mrkl na aktuální skóre).