Avatar uživatele
arygnoc

vítam mláďa -iv-!!!

Doplňuji:
dúfam, že som dal prvý palec.

;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, samicek333, johana 56, anonym, briketka10, anonym, anonym před 4343 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ary , diky. 🙂
Ostatnim na vysvetlenou :
Adminkum jsem napsala, k 1.6. , ze at deaktivuji -iv- , nebo jak se tomu rika … , ze zacinam od nuly jako -iv- II.
Duvod je jeden jediny , ze chci zase nove tricko. Nic jineho v tom nehledejte.
Doufam tedy, ze ty nase nove odpovedi nesetri , a ty tricka nejsou zrusena. ! 🙂
Ary, vas mam rada, ale mam ted jen asi 5 palecku, a ty budu rozdavat .. vite komu. 🙂 Ted je muj cil alespon 100 bodu , abych pak mela 25 ( asi )… musim si to precist.
P.S. A az dosahnu za 5 let na druhe tricko, tak pak budu -iv- III.
Mam 2 nevesty od synu , ty pak obdaruji .. , tak se mnou potrebuji dohromady 3 tricka. 🙂 -iv-

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vítejte mezi nás. Vypila jste elixír mládí na Odpovědích a velmi Vám ta dvojka sluší. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A co druhé mládě „život“ alias led, také zaslouží uvítání.
ad -iv-II, jednak stačilo vypustit pomlčky, snáze by tě všichni poznali, ale pokud jsi chtěla zdůraznit to 2. kolo, tak OK.
Jó a trička pro tvé nevěsty už dávno máme z dobrovolné sbírky od tvých ženichů, nostalgicky a sentimentálně tvrdících, že je to jeden z mála projevů důvěrnosti, jež jim ve své královské výsosti dovoluješ.
(Alžběta II. dnes slaví diamanty, -iv-II. své povstání z popela se slávou mýtického Fénixe.)
Doplňuji:
Historicky 1. bodovatelná odpověď staronové iv před 30 min., viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-poznat-znackove-obleceni-od-napodobenin

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jéééééééééééé­éééééééééééé, tak to Tě vítám a nevypadni z hnízdečka a brzičko se nauč lítat a a a už mě nic nenapadá áchjo :))
jo ještě něco ať k nám dolítneš za chvílí :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Milá iv, neznám Vás, ale důvod nového profilu mi připadá poněkud nepochopitelný. Také poněkud nechápu Vaše nevěsty, že nemají zájem si „trička za odpovědi“ získat samy. Mělo by být ctí zdejšího osazenstva, že si tričko získali stejně jako rytíři ostruhy. Takhle mi to připadá mimo jakýkoliv rozumný záměr.
Na druhé straně Vám ale musím poděkovat. Pokud jsem do dnešního dne měla jakékoliv iluze o tom, že získat zde bod za dobrou odpověď je pro někoho čest a že to je poděkováním za poctivou práci, tak jsem se tohoto nereálného stavu mysli zbavila.
Bohužel, není to tu ani o zábavě. A jsem zase na začátku..... Jaký vlastně má tento server smysl? Co je náplní a cílem Odpovědí.cz?
Ještě pořád se bráním zjištění, že je to zde bohapustá tlachárna o ničem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

K vítání se připojuji, přeji, abyste se -iv-III. stala co nejdříve :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kdyz to tak ctu,nejen znovuzrozeni,ale i prevteleni.ocko se napadne mení v dr.axla a dr.axl v ocko:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mila ocko, mate pravdu. 🙂
Jen k nevestam : ja nemam moc penez, ony nevi, ze sem chodim a ja jim pak ty tricka dam k Vanocum, jako ze jsem je koupila. Ale pssst ! Neprozradte me. 🙂
Diky. -iv-

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Milá -iv-II, trochu už Váš styl znám, takže je mi jasné, že nadsázka je Vaší druhou přirozeností. Tak ať se Vám dobře daří!
Jo, a s tím doktorem už udělejte pořádek. Asi nutně potřebuje chomout. Stejně bude tak dlouho „rejpat“, až to nevydržíte a na ty jeho nabídky mu kývnete. Nejspíš touží být pod pantoflem, tak Vás za celou zdejší komunitu prosím, splňte mu to přání. ocko

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ocko, neberte to tak vážne, občas tu potrebujeme aj vypustiť, lebo keď začnú doktori (či daktorí?) mudrovať, je to nůůůda.

;)

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

iv:

ja som si svoje tričko ešte nevybral, tak zariaďte u adminov, nech vám ho pošlú, súhlas im potvrdím aj e-mailom.

;)

nech sa nevesty majú.

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ary, to nemuzu prijmout .. kdo vi, co by jste za to chtel. I kdyz …
🙂 No, koketovaniho uz jsem si tady uzila dost. 🙂 A sam vite, jak to dopadlo. Zenich si nechal nase vsechny predsvatebni dary a utekl mi od oltare ! ☹
Ja ale nevahala, hned jsem si dala na seznamku inzerat : Oskliva , chuda, tlusta , pihata , spekata , drza , hloupa , agresivni zena hleda muze , ktery bude mit rad jejiho psa a doted se mi nikdo neozval !!
A pak, ze je uprimnost nade vse. ! ☹ -iv-

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Oj, čo to táraš, dostalas přece odpověď od nápadníka ochotného nejen mít rád tvého psa, ale dokonce líbat zem, po níž šlapou tvé nohy a tys mu nakonec ani neodepsala.
A s tím oltářem je to naopak, nechalas tam ženicha nešťastného stát samotného a utekla do světa s nějakými přáteli na lodi. (Zeptej se pana faráře v Plzni, má z toho dodnes šok).

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nenene. Takhle to nebylo. Farar sice sok mel , ale z toho, ze kdyz jste neprisel vy , tak jsem si chtela vzit jeho. !

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:)) :))) :DD

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek