Mravenec

Vítal by ochočený vlk stejně jako domácí pes?

Nebo by vítal rafnutím? 😁

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud bude skutečně ochočený, tak by se asi choval podobně jako domácí pes. Ale do hlavy mu nevidíš, pořád je to divoké zvíře.

Další odpovědi
Drap

Vítal by taky ale jinak. Čistokrevného vlka nikdy neochočíš tak jako psa. Vlčí plachost a bázlivost v něm stále zůstává.

gecco

Co je to „ochočený vlk“??
😉
Vlci vytváří smečky a členové vlčí smečky se vzájemně nevítají rafnutím – takže pokud by se člověk stal členem vlčí smečky (a nebo vlk součástí smečky lidské), nevítal by jiného člena smečky rafnutím – není to součástí vlčího chování.
Na druhou stranu – vlka nikdy neochočíš tak, jako psa – stačí, když se koukneš na chování nedávno z vlka vyšlechtěných plemen, třeba českého vlčáka…
😉

anonym

pokud by to byl vítací typ, tak ano

lexx

je to možné, jsou známý takové případy a no a páreček, kus salámu v ruce…