Visual Basic

Ahoj,potřeboval bych vědět,jak mám napsat,aby se mi má aplikace pokaždý zobrazila jinde,náhodně,na ploše při jejím spuštění.Díky

Odpovědi
Tombik

To bohužel ve VB nejde. Mám pocit, že je něco takovýho v C++ ale nejsem si jist. Navíc je to celkem někde jinde. Navíc, aplikace/program si nemůže vybírat umístění na ploše to definuje uživatel přepsáním .dat souborů v adresáři Windows. A to nelze změnit (dle mně dostupných informací) jinak než přetáhnutím neboli seřazením a hacknutím (právě podobná funkce je v tom C++).