DanielPasek

Virus v telefonu…

Mám nový telefon s androidem stáhl jsem si do něj Avast Mobile Security Free a ukazuje mi to virus strašně to bliká je to nesnesitelný ukazuje mi to na COOEEUI Launcher co stím mam dělat? Mobil: Samsung S4 Android: 4.2.0 Virus: Agent AXY

Odpovědi
anonym

Odinstaluj ten program – launcher, nemyslím Avasta. jinak tento prográmek byl odstraněn z google.play. Neinstaliuj z neznámých zdrojů.

anonym

NEinstalujte aplikace odjinud než z katalogu Google Play … pak to takhle dopadá.

Makik

Jak již napsal česílko, odinstaluj aplikaci. Nepíše ti antivirus náhodou o jalý vir se jedná (kdyžtak mi napiš do zpráv)? Ještě bych doporučila nainstalovat z Google Play AVG antivirus (já ho mám už dlouho a jsem s ním velice spokojena. ;)

  • Maki