arygnoc

virtuální svíčku za norsko

můžete zapálit na http://www.gra­tefulness.org/can­dles/candles.cfm?l=en­g&gi=Norwa

Nejlepší odpověď
led

Barnajka už nám tam vyhradila miesto.
Berušinka, spolu s vami tam držím čestnú stráž
Doplňuji:
Pre záujemcov ako vypĺňať:
anglicko/slovensky

Feel free to add a few words of dedication,
which will show when one clicks on your candle
pár slov odkazu

Please initial your candle,
so you can find it again,
among the others.
označte si svoju sviečku

o associate your candle with a candle group,
or to start a new group, enter a group initial, otherwise, leave blank.
priradenie do skupiny Norway

Together we can set our whole world aglow.
As an inspiration to others, please indicate your country, and location.
vaš štát

You may also sign the candle
with your name.
vaše meno

Další odpovědi
barnajka

Díky všem za solidaritu :)

Lidstvo se prý řítí do záhuby, ale zdá se , že to s náma ještě není úplně ztracený ;)

Jenom je škoda, že svět se dovede tak krásně semknout teprve ve chvíli, kdy se něco smutnýho stane :((
Doplňuji:
Podepsala jsem se pravým jménem, barnajka mi nějak nešla odkliknout. By mě teda zajímalo proč ://

anonym

Nejak se mi jde dnes bl.. spat. Myslim na ty mlade lidi , jak se treba jeste minuly tyden tesili na tabor … ☹ -iv-

iceT

Aj ja som podpálila sviečku…

hanny 2

Ať hoří.......je mi z toho smutno!

Berušinka

arygnoc: nacpala jsem se k Tobě na řádek … poklona tomu, kdo to založil … může tam zapálit svíčku celý svět …

anonym

Zapálila jsem za sebe a manžela.Taky z toho nemůžu spát.

barnajka

Tak mi to tu barnajku přece jen vzalo, ale až v druhým kroku, kde ji mám danou do závorky… Tss, to jsou mi věci…

Berušinka

Nevadí =) hlavně, že svítí svíčka