bolak

Virtuální počítač online

Existuje někde na internetu možnost vytvořit si virtuální počítač online? Mít všechny data ne na disku ale na internetu a pouštět programy a hry z virtuálního systému?

Nejlepší odpověď
led

hovorí sa tomu cloud.
na počítači je základný systém podporujúci internet, napojíte sa na svoj účet virtuálneho disku na webstránke a môžte pracovať. Podobne napríklad môžte pracovať s virtuálnymi programami MS Office uloženými na google (gmail, sekcia dokumenty)
nebudem menovať úložiská virtuálnych počítačov, zadajte si kľúčové slová cloud computer a doprajte si radosť hľadania.

Další odpovědi
alex.agent

Ty soubory se musí někam ukládat, na nějaký server a kdyby tam každý ukládal svoje soubory a hry tak to by muselo být hodně moc serverů a pochybuju že by to někdo provozoval. A pochybuju že něco takového existuje, jedině pokud máš třeba málo místa tak si kup externí hardisk a máš to vyřešené :)