Pokročilý

Nemá někdo zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu??

Ahojte,
chtěl jsem si zařídit mobilní internet, ale když jsem zadal do googlu slovo "virtuální operátor" vyplivlo mi to šílené množství operátorů, takže se ptám, zda někdo nemá zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu a sem tam si dobít kredit, jelikož toho provolám opravdu minimum

Odpovědi:

Otázkou je, jakou si představuješ cenu - a proč to má být zrovna virtuál...
;-)
Kukni třeba na http://www.vodafone.cz/… .
Ale hlavně si u ověř dostupnost netu tam, kde se pohybuješ a komunikační rychlost - z doslechu vím, že zrovna u virtuálů se ´s tím moc nemažou´...
Doplňuji:
Vždycky jsem rád, když člověk, který radí, (ne)ví - o čem je vlastně řeč...
:-D
Proč si ověřit dostupnost - ani zdaleka není pokrytí Česka 3G sítěmi (o LTE ani nemluvě) ideální a než začít platit bez znalosti reálné možnosti komunikace je nesmysl - musíš si vybrat takového poskytovatele, který v místě reálné pokrytí má*).
Proč si ověřit komunikační rychlost - nejlevnější tarify ani na 3G nemají ´plnou´ komunikační rychlost (bývá omezena a navíc s obecně neznámou agregací), navíc se může i výrazně lišit místo od místa**).
___
*) virtuálové opravdu využívají technologie ´reálných´ operátorů (jinak by nešlo o virtuály) - ale vždy jen ´toho svého´, virtuál se na síť jiného opa nepřipojí - jedinou výjimkou je volání na 150, 155, 158 a 112, to umožní každá síť každému telefonu
**) je to s podivem - ale operátoři skutečně dokáží řídit (resp. přidělovat) šířku komunikačního pásma (tedy komunikační rychlost) podle toho, o jaké číslo (jaký tarif) se jedná - a je jasné, že čísla (málo výtěžná) připojená přes virtuálního opa, nebudou zrovna na vrcholu

Zlatý

Nikam nekukej ale prohlédni si tento seznam a vyber si. O dostupnost se nestarej virtuální operátoři používají vysílače hlavních operátorů na trhu.

http://mobilni-operatori.eu/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.