ShyDoe

Vir v telefonu ?

toto : (pro zobrazení stáhněte ten obrázek) http://letecka­posta.cz/711160746 (ten červeno bílý proužek s číslama + takový terč, se kterým můžu čmárat po obrazovce mobilu) se mi zobrazuje na mém telefonu… i když stopnu všechny aplikace, resetuji telefon, tak mi to nechce zmizet… vůbec nevím, co s tím a bůh ví, jestli to není vir… telefon jsem otestovala avg. ale nic nenašlo… nemohl by mi někdo poradit prosím ? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě to vir není, je to jen další nepovedená aplikace – prostě šmejd. Stačí, když tu aplikaci odinstalujete nebo ji násilně v nějakém správci spuštěných programů ukončíte – ten by měl být v nastavení telefonu někde.

Takových šmejdů je pro Android dost, proto doporučuji stahovat pouze prověřené aplikace a od důvěryhodných vydavatelů.

Další odpovědi
anonym

To je nějaký malovací program, když se tam ukazuje kde je kurzor /osa Y a X/. Chyba aplikace, softu, ať to opraví.

Marvin

Jděte do menu – nastavení – možnosti pro vývojáře a odškrtněte Umístění ukazatele.