Vir v pc???

někdy se mi stane že mi začne sama jezdit myš a najednou to obvykle napíše nějaké slovní spojení (samo)

Nejlepší odpověď
SpeedyCZ

No tak to určitě vir nebude, maximálně by to musel být vir Badtimes, který se šíří emailem a je o něm napsáno varování:

Pokud dostanete e-mail se slovem Badtimes v subjectu, okamzite ho smazte BEZ CTENI. Jde o doposud vubec ten nejnebezpecnejsi virus, ktery nelze odhalit zadnym beznym antivirovym programem. Prepise a zformatuje vam cely pevny disk. Pokud jste zalogovani na siti, tak smaze i soubory vsem uzivatelum. Nejen to, on znici i vsechny diskety polozene pobliz pocitace. Pres internet smaze vsechny zaznamy o vas, vasi pojistku, vase konto v bance a to i pres to, ze nejste na internet napojeni. Prenastavi vas termostat v lednicce, takze vam roztaje zmrzlina a srazi se vam mleko. Demagnetizuje vam prouzky na platebnich kartach, zrusi predvolby na videu a pomoci prostoroveho harmonickeho rezonancniho pole poskrabe vsechna CD, ktera si budete chtit prehrat.Vasi divce/chlapci zmeni telefonni cislo. Do akvaria vam naleje fridex. Pred prichodem navstevy vam vypije pivo a na stole necha spinave fusekle. Az zaspite, schova vam klice od auta a zbastli vam autoradio tak, ze v zacpe uslysite jenom sum. Vinou Badtime se zamilujete do zatvrzeleho pedofila. V noci se vam bude zdat o cirkusovych trpajzlicich. Az vam vase divka/mladenec zahne v hotelu, ucet se pripise do vyuctovani vasi Visa karty. Badtime vam svede babicku, bez ohledu na to, zda je mrtva. Takova je sila Badtime, ze saha az za hrob, aby se dotkla toho, co je nam nejdrazsi. Jedna se vubec o prvni virus, ktery muze parazitovat i na cloveku! Tento virus je zakerny a vynalezavy. Je nebezpecny a strasny. Nejlepsi bude, kdyz prestanete cist maily uplne. Ale jedinou prevenci je naprosto se vyhybat veskerym kontaktum s pocitaci, kalkulackami apod. A to jsem se zminil jen o casti toho, co umi! Pokud teto rady neuposlechnete, tak se nedivte, az vam vas/vase pritel/pritelkyne jednou oznami, ze vam byla neverna. Budete vedet s kym. Podle nepotvrzenych informaci pochazi tento virus z dilny Microsoftu. Kdyby to byla pravda, tak je to velmi zle, nebot vsechny ostatni viry z teto staje jsou velmi zname a po celem svete rozsirene. Obavy jsou velmi, velmi na miste. Horsi virus snad ani neexistuje!

Další odpovědi
Miroslavst

Já bych použil toto a pokud nepomůže, tak už nic.
http://www.naj­naj.si/admin/fi­les/news/images/bb67c16e­219de7f4516ca95444f90293­.jpg

kapka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-co-nebo-kdo-je-poltergeist

Terryle

Nebyl na vašem počítači někdo cizí v době, kdy problémy začaly? :)
Existujou údajně prográmky, kterýma lze propojit počítače tak, aby šlo jeden ovládat z druhýho. Pokud by vám to někdo udělal, tak vám klidně může občas pro legraci zahýbat s myší, napsat divnejch pár slov a pak se smát, jak se na to asi tváříte ;o)