Vir – nebo falešný poplach

Spyware Termináto našel vir krerý sem smazal.Další den při kontrole Terminátora opět vyskočilo varovné okno Nodu ale Terminátor nic nezaznamenal a toto se pořád opakuje.. udělal jsem nějaký screenshot s výsledky Nodu a skeneru můžete se mě na to mrknout http://www.po­radte.cz/poci­tace-a-prislusenstvi/9972-vir-nebo-falesny-poplach.html tam asi nikdo nezná odpověd nebo jsou na dovolené 🙂

Nejlepší odpověď
Marvan

Podle logu je zřejmé, že NOD nemohl prověřit právě spuštěné skladby. V takovém případě se jedná o planý poplach.