dnb

VIP stahování z uloz.to, proč je pomalé?

Dámy a pánové, mám takový problém. Koupil jsem si kredit na serveru uloz.to a zjistil jsem, že stahování je stejně pomalé jako přes free. Jak je to možné? I přes slavné VIP stahování se rychlost nechce přehoupnout přes 150 kb/s, čím to může být způsobeno?
Doplňuji:
Ještě zdůrazním, odpovídejte prosím na otázku, podobné komentáře tipu arygnoc, patří do diskuse, děkuji.

Nejlepší odpověď
alexandra

Nevím proč to tak je,já mám zaplaceno u Megarapidu,ale stahování pro vlastní potřebu není trestné,jak píše arygnoc,a legálně si budu kupovat filmy až nebudou tak drahé,a navíc filmy na DVD už si nikdo nepouští.Jak si mám koupit film,abych ho mohla strčit na flešce do televize?To by mě teda moc zajímalo.Jedině si ho musím stáhnout.

Další odpovědi
Banán88

tohle mi taky obcas udela, ucet mam uz dlouho, sem tam je to zabrzdene, ale ve vetsine pripadech mam stazeno opravdu velmi rychle. Jen sem tam je to na ty 20–30ti minutove streky. Standart je do osmi minut..

Arygnoc: zamet si pred vlastnim prahem a prestan moralizovat. Buh vi co delas, kdyz te nikdo nevidi ;) ..(ze ty jsi z tech, co si cuchnou k ponozkam nez je hodi do pradla? hmm?? :D )

arygnoc

z toho plynie ponaučenie – kupujte flmy legálne.
kupujete kradnuté, platíte zlodejom.
a tak to aj dopadá.

mimochodom, viete, že ste sa práve priznal ku trestnému činu?

;-Q
Doplňuji:
kópiu mediálneho súboru si je možné urobiť pre vlastnú potrebu.
jeho zdieľanie je trestným činom.
kto sťahuje zdieľaný súbor stáva sa spolupáchateľom a podporovateľom (i podporovanie trestného činu je trestné).
v podstate sa podpory trestnej činnosti dopúšťa i ten, kto túto činnosť umožňuje.
ale kde niet žalobcu …

toľko zákon.
postihy a čo sa môže a čo nie sa tu už rozoberalo x-krát, použite vyhľadávane, nájdete tam i odkazy na konkrétne judikatúry

to, že prevádzkovateľ deklaruje, že nie je zodpovedný za súbory uvoľnené ku sťahovaniu, ešte neznamená, že na tieto súbory sa nevzťahuje autorský zákon.

služba serveru ulozto je už dlho tŕňom v oku legálnym distribútorom mediálnych súborov a je iba otázkou času, kedy táto služba zanikne.

;-Q

gecco

…„čím to může být způsobeno?“

  1. vytížeností serveru (nezjistíš)
  2. ´uzkým´ místem v linkách někde na ´cestě´ (zkus si ping proti ulozto.cz velkými pakety po dobu cca 10 minut)
  3. pomalostí nebo nestabilitou připojení tvého modemu (jaké máš připojení, jakou rychlost, jakou agregaci)
  4. pomalostí nebo nestabilitou připojení tvého PC k modemu (wifi?)

Banán88

Arygnoc bude zrejme zivnostnikem na stanku u vlakace a snazi se smelit s DVD z priloh v casopisech..

dnb

arygnoc >>> A nejste vy náhodou krapet vedle? Nehulil jste nějaký spešl matroš? Pokud vím, tak jakýkoliv volně přístupný soubor se dle zákona smí stáhnou a shlédnout, po shlédnutí vymazat a dále nešířit a nekopírovat. Dle zákona tedy spadá trestný čin na člověka, který tam soubor nelegálně nahrává a tím porušuje autorská práva vydavatele, nikoliv člověk, který soubor (ať už nelegálně nahraný) stahuje ke shlédnutí.
Mimochodem, zlodějům já nic neplatím, provozovatelé serveru nemají nic se soubory, které obsahuje, společného.
Byl bych rád, kdyby jste se příště zdržel hlasování a pokud už odpovídal, tak alespoň k věci, zlatý uživateli.

anonym

Arygnoc je trošku mimo mísu,ale to se někdy stává,s tím stahováním kontaktuj správce serveru,http://ww­w.ulozto.cz/kon­takt
snad ti pomůže