Avatar uživatele
anonym

Vinnetou-Poslední výstřel podruhé a naposled. Vzpomínáte si na něj?

http://zpravy­.aktualne.cz/zem­rel-pierre-brice-filmovy-vinnetou/r~2c2547e00­c2f11e599590025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_ter­m=position-17

Pumíku, pleteš se. Barker zemřel ve svých 54 letech!

Více v diskuzi:

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, ReHu, annas, iceT, johana 56, briketka10, MonkeyKing, gecco, anonym před 3245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, vzpomínám.Za našich mladých let všechny filmy s Vinnetuem byly trháky a kino bývalo vyprodané i s přístavky.
Jako děti jsme si hrály na oba hrdiny a naši koně (jako koně) se jmenovali jmény jejich koní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jo jo – Mayovky jsme ´žrali´ v knižní i zfilmované podobě…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Ano,hned jak jsem se dočetla o jeho úmrtí,hned jsem si šla pustit Vinnetoua,jako vzpmínku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, šlechtic gentleman. Vzpomínáme. ☹
Doplňuji:
Dnes, t.j 6.6. vysílá ČT1 ve 21,30 mimořádně film Vinnetou ! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Svého amerického kolegu Lexe Barkera, který hrál Old Shatterhanda, přežil o dvaačtyřicet let. Barker zemřel v pětačtyřiceti na infarkt v roce 1973.

Doplňuji:
Divný šotek,nechápu nic…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Lex_Bar­ker

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jasně, že jo. I teď se ráda podívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Dnes ráno tutu smutnou zpávu říkali na
RádiuBeat já zrovna krájela brambory a
povzdychla si achjo chudák :(
Všichni tam musíme měla jsem ho moc ráda.
Doplňuji:
Co já pamatuju, když jsme ještě prodávaly
v Bontonlandu, kolik se tam prodalo jeho CD
sérií a když už nějaký díl nebyl musely jsme
ho doobjednat ti zákazníci byli neodbytní.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dodnes mám mayovky vo svojej knižnici.
k filmu
Old Shatterhand a Vinnetou (niekde sa píše Vinetou, Winnetou) dobrodružná rozprávka pre deti i dospelých o pravde a lži, láske a nenávisti medzi ľuďmi rôznych farieb, kde dobro vždy zvíťazí a zlo je porazené.
Skutočný osud oboch predstaviteľov si aj tu paradoxne zamiešal karty života, Lex Barker – Old Shatterhand zomrel skôr ako jeho „červený brat“ Pierre Brice – Vinnetou.
ďalej k smrti Pierra Brice: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-vas-zapusobila-zprava-o-umrti-herce-pierre-brice-alias-vinnetou-ktery-zemrel-v-uctyhodnem-veku-86-let

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Pumíku, co na tom nechápeš, že Lex Barker zemřel náhle v 54 letech? o jakém šotku mluvíš?

před 3245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já to přečetla váš zajímavý odkaz a zkopírovala odstavec dole,jinak film znám taky.o.k.

před 3245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…tak nevím,dala jsem zamodřit a ctrl copy a vyjelo mi…
Svého amerického kolegu Lexe Barkera, který hrál Old Shatterhanda, přežil o dvaačtyřicet let. Barker zemřel ve čtyřiapadesáti na infarkt v roce 1973…to jsem blázen?!

před 3245 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek