Vinnetou-Poslední výstřel podruhé a naposled. Vzpomínáte si na něj?

http://zpravy­.aktualne.cz/zem­rel-pierre-brice-filmovy-vinnetou/r~2c2547e00­c2f11e599590025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_ter­m=position-17

Pumíku, pleteš se. Barker zemřel ve svých 54 letech!

Více v diskuzi:

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, vzpomínám.Za našich mladých let všechny filmy s Vinnetuem byly trháky a kino bývalo vyprodané i s přístavky.
Jako děti jsme si hrály na oba hrdiny a naši koně (jako koně) se jmenovali jmény jejich koní.

Další odpovědi
gecco

Jo jo – Mayovky jsme ´žrali´ v knižní i zfilmované podobě…

iceT

Ano,hned jak jsem se dočetla o jeho úmrtí,hned jsem si šla pustit Vinnetoua,jako vzpmínku…

marci1

Samozřejmě, šlechtic gentleman. Vzpomínáme. ☹
Doplňuji:
Dnes, t.j 6.6. vysílá ČT1 ve 21,30 mimořádně film Vinnetou ! 🙂

anonym

Svého amerického kolegu Lexe Barkera, který hrál Old Shatterhanda, přežil o dvaačtyřicet let. Barker zemřel v pětačtyřiceti na infarkt v roce 1973.

Doplňuji:
Divný šotek,nechápu nic…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Lex_Bar­ker

ReHu

Jasně, že jo. I teď se ráda podívám.

briketka10

Dnes ráno tutu smutnou zpávu říkali na
RádiuBeat já zrovna krájela brambory a
povzdychla si achjo chudák :(
Všichni tam musíme měla jsem ho moc ráda.
Doplňuji:
Co já pamatuju, když jsme ještě prodávaly
v Bontonlandu, kolik se tam prodalo jeho CD
sérií a když už nějaký díl nebyl musely jsme
ho doobjednat ti zákazníci byli neodbytní.

led

Dodnes mám mayovky vo svojej knižnici.
k filmu
Old Shatterhand a Vinnetou (niekde sa píše Vinetou, Winnetou) dobrodružná rozprávka pre deti i dospelých o pravde a lži, láske a nenávisti medzi ľuďmi rôznych farieb, kde dobro vždy zvíťazí a zlo je porazené.
Skutočný osud oboch predstaviteľov si aj tu paradoxne zamiešal karty života, Lex Barker – Old Shatterhand zomrel skôr ako jeho „červený brat“ Pierre Brice – Vinnetou.
ďalej k smrti Pierra Brice: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-vas-zapusobila-zprava-o-umrti-herce-pierre-brice-alias-vinnetou-ktery-zemrel-v-uctyhodnem-veku-86-let

pusinka50

Pumíku, co na tom nechápeš, že Lex Barker zemřel náhle v 54 letech? o jakém šotku mluvíš?

anonym

Já to přečetla váš zajímavý odkaz a zkopírovala odstavec dole,jinak film znám taky.o.k.

anonym

…tak nevím,dala jsem zamodřit a ctrl copy a vyjelo mi…
Svého amerického kolegu Lexe Barkera, který hrál Old Shatterhanda, přežil o dvaačtyřicet let. Barker zemřel ve čtyřiapadesáti na infarkt v roce 1973…to jsem blázen?!