Adrijána

Vím že to tu není žádný bazar ani aukro ale..

Na vánoce jsem dostala nový zimní kabát byla jsem v něm jenom jednou ale bohužel blbá velikost.. je koupený v Gate velikost 38 .. Pořizovací cena byla 1000Kč já bych ho nabídla za 700 popřípadě bych se s vámi an ceně domluvila a fotku vám pošlu na mail. Je škoda jej vyhodit.
Doplňuji:
Ano, potvrzuji, že váš příspěvek je v rozporu s kodexem tohoto serveru.

Pokud se tato situace bude opakovat, bude takovýto příspěvek smazán.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Odpovědi
anonym

A co ho jít si vyměnit za cokoliv jiného,když nebude v jiné velikosti?Škoda ho nabízet za méně peněz.

led

Adrijána, poradím vám doplniť otázku:
Čo s novým kabátom (vianočný dar) so zlou veľkosťou.
Potom to bude regulérna otázka a nie burza

Adrijána

Šla bych to vyměnit ale babička ztratila účtenku.. :D

hanulka11

když byl nošený nemůžeš ho měnit