Vím,že to tady nepatří,jen se chci zeptat kolika z Vás zemřelo malé 3 týdení dítě doma v posteli ?

Je nějaký větší trest než 8 měsíců nepodmíněně ?ASI NE KAŠLU NA KAŽDÉHO KDO SE MI POSTAVÍ DO CESTY JEN ZA TO,ŽE JSEM SE SNAŽIL UŽIVIT RODINU A JEŠTĚ ZA TO PUJDU SEDĚT. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Doplňuji:
Toje mi líto u nás je soudnictví pěkně zasrané.Za zabití 2 letého synka by měla dostat víc,ale neznám okolnosti.
Nechápu nic,už chci raději umřít není tady žádná spravedlivost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Me ano...v loni mi umrel 2 lety syn.prejela ho jedna pani!!!ktera dostala u nasich soudu 8 mesicu podminene!!!
Doplňuji:
To bohuzel je!! mali nastupoval do auta,a smetlo ho auto.Ridicka jela dal!!asi az po 100metrech se zastavila!prejela ho Toyotou Rav! tudis velke auto,rozdrtila mu celou hlavu,navic stalo se to v obytne zone!kde jela 40,a sama mela dite v aute.Tvrdila ze ho nevydela,a nevydela ani meho manzela!je to lez zakonite ho musela vydet!!tam to ani jinak nejde.Maly po prevozu do nemocnice,zemrel.Ona dostala 8 mesicu podminene!!! ale co je to za trest!??me to syna nikdy nevrati...A naopak,nekdo slohne zvikacku!!a jde si sednout hned na dva roky!!!Takove jsou soudy u nas....

Další odpovědi:

Zlatý

Mě se nic takového izabou nestalo mám 3 krásné zdravé děti a jsem ráda že je mám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.