izabou

Vím,že to tady nepatří,jen se chci zeptat kolika z Vás zemřelo malé 3 týdení dítě doma v posteli ?

Je nějaký větší trest než 8 měsíců nepodmíněně ?ASI NE KAŠLU NA KAŽDÉHO KDO SE MI POSTAVÍ DO CESTY JEN ZA TO,ŽE JSEM SE SNAŽIL UŽIVIT RODINU A JEŠTĚ ZA TO PUJDU SEDĚT. !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doplňuji:
Toje mi líto u nás je soudnictví pěkně zasrané.Za zabití 2 letého synka by měla dostat víc,ale neznám okolnosti.
Nechápu nic,už chci raději umřít není tady žádná spravedlivost.

Nejlepší odpověď
zanet

Me ano…v loni mi umrel 2 lety syn.prejela ho jedna pani!!!ktera dostala u nasich soudu 8 mesicu podminene!!!
Doplňuji:
To bohuzel je!! mali nastupoval do auta,a smetlo ho auto.Ridicka jela dal!!asi az po 100metrech se zastavila!prejela ho Toyotou Rav! tudis velke auto,rozdrtila mu celou hlavu,navic stalo se to v obytne zone!kde jela 40,a sama mela dite v aute.Tvrdila ze ho nevydela,a nevydela ani meho manzela!je to lez zakonite ho musela vydet!!tam to ani jinak nejde.Maly po prevozu do nemocnice,zem­rel.Ona dostala 8 mesicu podminene!!! ale co je to za trest!??me to syna nikdy nevrati…A nao­pak,nekdo slohne zvikacku!!a jde si sednout hned na dva roky!!!Takove jsou soudy u nas…

Další odpovědi
panenka

Mě se nic takového izabou nestalo mám 3 krásné zdravé děti a jsem ráda že je mám.