mandelinka23

Je mi 16 let a už od prváku se mi líbí ženatý učitel. Mám to někomu říci? Komu?

Je mi 16 let a už od prváku se mi líbil jeden učitel.(je ženatej) No ale teď ve druháku už k němu cítím něco víc. Celou hodinu z něho nespustím oči, to, když se směje… nádhera.
No a já nevím jestli to mám někomu říci, popřípadě komu. Prosím o nějaké rady a předem se omlouvám, že to sem nepatří.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak počkej ještě dva roky až dostuduješ školu a řekni to přímo jemu.

Další odpovědi
gecco

Řekni to rodičům – a kantorovi dej, aspoň zatím, pokoj…
😉
On si s tebou nyní nic ‚zacit‘ nemůže – a tebe to zanedlouho přejde…
😉

marci1

Někteří z nás to zažili určitě také. Jedná se tzv. o „přenos“. Stává se to, je to běžné. Líbí se Ti, že je hezký, vzdělaný, hodně toho ví, umí se smát. Musíš si uvědomit, že je to Tvůj učitel. Je to nyní Tvůj vzor muže. Jednou ho potkáš, chce to jen vyčkat. 🙂♥

anonym

To mně se líbila jedna profesorka (byla vdaná), celé hodiny jsem se díval na její ňadra do doby, než mi dala po čuni. Řekni to přímo učiteli a pokud je soudný, rád ti to vysvětlí.

lexx

žádný křeče ! již nejsi pod zákonem, jenom do toho ! i kantor ženáč si rád zadovádí, občas vyhodí z kopýtka, je to sport, je to zábava…
jo holka ! kdybych svý profesorce matiky na gymplu nechodil domů opravovat TV a magič, gramec…tak snad ani neodmaturuji…

da ny

POKUD JE ŠŤASTNĚ ŽENATÝ A PRÁCE HO TĚŠÍ, MŮŽEŠ MU JEN ZAVAŘIT A OTRÁVIT HO :(.
Napsala jsi to tady, tak to nemusíš dál nikomu vykládat, alespoň se neztrapníš
(před vrstevníky) a nevyděsíš rodiče :D…
Najdi si vhodnější objekt svého zájmu, nech si zajít chuť ;).

Představ si, že je ti 25, 30 let, tvůj manžel je učitel a nějaké žákyně mu ztrčují život, ohrožují tvé rodinné štěstí…

bolak

a neučí vás pan brambora?

to je normální, já měl taky erotický představy o učitelkách, byly většinou obrýlené, zlé a když jsem něco nevěděl, mlátily mě ukazovátkem na holou; ono tě to přejde, neboj, a mě možná taky jednou..

Šidlo

ono to sem patrí.....len, no viete

no tak ste sa zamilovali.....no tak sú niektorí pedagógovia atraktívni…a čo teraz?

to potrebujete každý jeden pocit niekomu povedať? to je skôr problém.....kým ste mladá, tak sa to dá pochopiť, ale neskôr nečakajte, že budete môcť všetko čo prežívate niekomu povedať – a ani to nerobte – väčšina ľudí nemá dosť empatie alebo sú dokonca zlí a zneužijú to, čo o vás vedia

  • no tak sa mu toľko nepozerajte do očí
  • sústredte sa na predmet- nechcete si pokaziť známky, že nie?
  • to vás žiaden rovesník nikdy neoslovil? neverím.....

Martinuss

Seš si jistá že chceš rozvrátit rodinu?…

pucipuci

Pokud nechceš ať vyhodí tebe nebo jeho ze školy,t ak raději nikomu, ani kámoškám ze školy.

Dale Cooper

To se stava vsem. Tes se na jeho hodiny, uzivej si je, a nechej to byt. Za chvili najdes jineho. Lepsiho a svobodneho.