vim kdo na me napsal anonym, mohu podat trestni oznameni?

Nejlepší odpověď
led

Môžte podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa z dôvodu viď text anonymu.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, ale jen pokud to můžeš dokázat a v anonymu byly uvedeny nepravdivé údaje. Jinak to nemá smysl.

Alesh

Můžeš dělat ledacos, třeba i podat trestní oznámení. Otázkou ovšem je, pro co ho budeš žalovat? Někoho „naprášit“ trestné není. Musela by ti v souvislosti s tím oznámením vzniknout nějaká škoda, újma apod. a to by jsi musel prokázat.

anonym

Samozřejmě že můžeš,ale jde o to,zda Policie ČR toto oznámení přijme!