misulinka

Vím,jak na rymu

na ruce si namaluju te zelenou punti jako na polstarky prstu a mejte to tam a optahujte to kdyz to nebude videt a uvidite ze se vylecite jo fakt zni to divne ale jo je to pravda…

miska papapapapapa

Nejlepší odpověď
quentos

Retko: řek bych, že interpunkce je v té větě ještě ten nejmenší zločin :;{DD

Další odpovědi
Retko

Mozna se chce zeptat, co o tom myslime??

Ja si nemyslim nic, protoze se tim, co napsala nemuzu prokousat. Carky ve vetach je pro ni asi tabu.

Tombik

Eh, víš o čem je tenhle server?!

monarcha

hmmm,nechápu teď co máte proti Trenkivkině,ale tohle je fakt bomba,,,

miluju blondýnky

Michal

a vy zlí a nehodní nnechápete mišulinku poťapanou,blu­uut,hahaha ŤŤ oo kucíííí

HerbiG

tak to jsme radi ze to vis :D

panenka

misulinko tohle nebyla otázka ale odpověd musíš si najít otázku a pak tady na ní odpovědět

Xenka

zajímavé, nicméně rozhodně to nebude fungovat 😁 Ráda bych nějakou osvědčenější metodu na rýmu a celkové nachlazení…

MarkettB

Tak vyzkoušej třeba Nasivin Sinus. Ten u nás pomáhá na nachlazení celé rodině.

Xenka

Ahoj, díky za doporučení. Zeptám se na něj v lékárně teda a zkusím ho 😉 Je tedy jak pro děti tak pro dospělé, dle toho co píšeš, asi co?

MarkettB

Ano je pro děti od 3 let a pro dospělé 🙂 Určitě vyzkoušej 😉