Avatar uživatele
Miroslavst

Víkend strávený ve dvou?

Pokud by vám přišla pozvánka na víkend s tím, že byste měli zajištěné ubytování, stravování a zábavu, ale od neznámého člověka. Samozřejmě že muži od ženy a ženy od muže. Šli byste?
K té neznámé osobě: Nemusela by to být úplně tak neznámá osoba. Třeba někdo z odpovědí, třeba já, ale to je jedno. Otázka je všeobecná a jasně daná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já bych asi takovou nabídku od někoho, koho znám jen z netu nepřijala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

najprv otázka: čo za to by ten „neznámy“ chcel? Takéto pozvanie je vždy zištné…
…napríklad: reklamné akcie, pozývajú vás na výlet a potom celú dobu do vás „hustia“ len, aby ste kúpili.
… keby som bola mladá, bála by som sa, že odo mňa chce s…
Takže odpoveď znie: nie.
PS.
Vo vašom prípade Miroslavst, chvalabohu neverím že by ste ma pozvali, vaša motorka by takú tonáž neuniesla… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

a to musí být pezpodmínečně opačného pohlaví?co když bude chtít žena s ženou nebo muž s mužem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já bych teda nešla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne,nešel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Doktor Lecter z Mlčení jehňátek uměl také pokládat inteligentní a dost osobní otázky. Šel byste s ním někam? Já ne!

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Ano pozvání bych přijal,ale ne od každého.Také já bych pozval některé uživatele ale opět ne každého.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Ne, šla bych jen s tím, o němž bych věděla, že se za ten víkend napozabíjíme, nepohádáme nebo neunudíme k smrti.. prostě s někým, s kým bych měla jistotu, že se nebudu nudit… a o cizím člověku nevím, jaký je. Ani o tom z Odpovědí – tady se může prezentovat úplně jinak, než jaký ve skutečnosti je.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

A jak bys to poznala, že se nepozabíjíte, nepohádáte, neunudíte, když bys nešla?

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

VždyŤ píšu, že bych šla s tím, s kým bych měla jistotu, že si sednem, čili s tím, koho osobně znám.

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek