Miroslavst

Víkend strávený ve dvou?

Pokud by vám přišla pozvánka na víkend s tím, že byste měli zajištěné ubytování, stravování a zábavu, ale od neznámého člověka. Samozřejmě že muži od ženy a ženy od muže. Šli byste?
K té neznámé osobě: Nemusela by to být úplně tak neznámá osoba. Třeba někdo z odpovědí, třeba já, ale to je jedno. Otázka je všeobecná a jasně daná.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych asi takovou nabídku od někoho, koho znám jen z netu nepřijala.

Další odpovědi
led

najprv otázka: čo za to by ten „neznámy“ chcel? Takéto pozvanie je vždy zištné…
…napríklad: reklamné akcie, pozývajú vás na výlet a potom celú dobu do vás „hustia“ len, aby ste kúpili.
… keby som bola mladá, bála by som sa, že odo mňa chce s…
Takže odpoveď znie: nie.
PS.
Vo vašom prípade Miroslavst, chvalabohu neverím že by ste ma pozvali, vaša motorka by takú tonáž neuniesla… 🙂

anonym

a to musí být pezpodmínečně opačného pohlaví?co když bude chtít žena s ženou nebo muž s mužem?

vecernice

Já bych teda nešla.

Michal

Ne,nešel.

kapka

Doktor Lecter z Mlčení jehňátek uměl také pokládat inteligentní a dost osobní otázky. Šel byste s ním někam? Já ne!

ten který je

Ano pozvání bych přijal,ale ne od každého.Také já bych pozval některé uživatele ale opět ne každého.

1popelka1

Ne, šla bych jen s tím, o němž bych věděla, že se za ten víkend napozabíjíme, nepohádáme nebo neunudíme k smrti.. prostě s někým, s kým bych měla jistotu, že se nebudu nudit… a o cizím člověku nevím, jaký je. Ani o tom z Odpovědí – tady se může prezentovat úplně jinak, než jaký ve skutečnosti je.

Miroslavst

A jak bys to poznala, že se nepozabíjíte, nepohádáte, neunudíte, když bys nešla?

1popelka1

VždyŤ píšu, že bych šla s tím, s kým bych měla jistotu, že si sednem, čili s tím, koho osobně znám.